Prijava

Ciklon
Ma ja nisam ni jedan ni drugi ali realno ne vidim ni jedan jedini razlog da uvozimo radnu snagu kao Švabe
Koji će nam mandrak?
Naš narod bez posla
Sigurno da bi mogli naši da rade isto tako dobro kao u emigraciji
Jebeni političari samo svoje dupe gledaju

A mi Srbi...
Mi smo sasvim prosek
Jedino što nas izdvaja od ostatka sveta je što slobodno, brzo mislimo, nismo sputani u samo jednom uskom delu struke i..
Zato što "cannot ceep calm" :)

Tj bar smo nekada mislili dok nam nisu počeli prodavati zapadnu mudologiju kao obavezan način razmišljanja

Nas najveci problem je sto ne drzimo do sebe i nemamo kolektivnu svest copora kao recimo Siptari.

Imamo, ali samo dok je neko zajednicko sranje tipa rat, cim prodje povatamo se za grkljane i gledamo kako da jedan drugog zavrnemo za 20 marke. Generalno govoreci.

Ne kažem da smo baš najbolji ali u top 10 naroda smo skoro sigurno.

sigurno u top10, zajedno sa šiptarima, bošnjacima, hrvatima, kurdima, bugarima, rumunima, makedoncima, filipincima, pakistancima, nigerijcima

Mi smo nebeski narod
Nema mesta za nas na zemlji
Srbija tri prsta car Lazar Kosovo je srce Srbije

Prvo smo bolji od svih muslimana. Pa ti vidi koliko ima muslimanskih naroda.

Nemci najavljuju početak akcije čišćenja i drastično smanjenje prijema
"The country's finance minister Wolfgang Schaeuble claimed "we can't manage this task at a national level any more" as Germany appeared to backtrack on its welcoming of refugees."
Očekuje se da će 400.000 emigranata u prvom krugu biti vraćeno
Najviše lažnih izbeglica i do sada obradjenih iz prvog polugodišta 2015
U pripremi i novi zakon o max dužini statusa izbeglice

Nemce naročito brine dosadašnje iskustvo
Potpuna nespremnost uključivanja došljaka u Nemački sistem i naturanja retrogradnih shvatanja
https://www.youtube.com/watch?v=KVWAIKoatWM

Das ist warum sie haben die Endlösung gebracht.

амери и савезници њене војне солдатеске су све ово закували и потпомажу што лажне, што праве, што привал из околних држава избеглице и усмеравају их на немачку као казну због њене спољне политике и одустајање од сулудих ратова, прекланих вратова, чемер, смрт и јад

ЗАПАМТИТЕ ОВАЈ ПОСТ ПИЧКЕ

Sad će biti je suis Le Figaro :)

РУКЕ ИМ ОГРЕЗЛЕ У КРВ!

Kad nam švabe vrate jedno 50 000 šiptara, cigana i ostalih lažnih imigranata.

ova tema je tako septembar 2015

Brt isti je priliv imigranata, samo se manje u medijima piše. Juče dok smo četovali u Srbiju su ušla oko 304 imigranta i država su potrošili oko 15 000 evra.

Ne kažem da smo baš najbolji ali u top 10 naroda smo skoro sigurno.

Top, da, za ispaljivanje iz istog.

Realno nadjite 5 boljih naroda. Mozda japanci, al oni su bolesni igraju igrice i drkaju na anime.

Hah, rasni, tvoj narod je mešavina svih naroda kojima se digao kurac da prolazi ovuda. Što je najjače, od svakog od njih pokupili su najgore.