Prijava

Jebem i imigrantima i sudiji mater

Hahahaha jebaše im majku. Al možda je i fejk jer ovaj stalno viče alahu ekber

"Al možda je i fejk jer ovaj stalno viče alahu ekber"

И ја то контам, да виче "господи помилуј", па да кажеш да није фејк

stratimir

Hahahaha jebaše im majku. Al možda je i fejk jer ovaj stalno viče alahu ekber

Meni je do jaja sto se dernja pun sebe "ALAHU EKBER" pa kada ih je ovaj roknuo onako posrano i zbunjeno "allahu ekber, allahu ekber?"

Resetovo se na fabricka podesavanja, ostalo mu samo ono sto su mu ugravirali na cip. :D

Inace nije ih Rus trefio, vec Asadov pilot. Ovo je iz marta pre dve godine.

Toma prorokuje da će crni majmuni ispiti sve reke u Srbiji treba ih pobiti!

U startu je glupost. Lik sa slike je Kurd, koji se bori protiv ID-a. To se vidi po žuto-zelenoj oznaci na njegovoj levoj ruci. Nije najgore kad ne znaš, najgore je kad ne znaš da ne znaš, a nećeš da naučiš, nego veruješ u ovakve manipulacije. I to još providne do jaja.

A jeste... Svi izgledaju ko manekeni. Sigurno je džihadista, čim je ćelav, debeo i ružan. Nego, moja greška. Lik zaista nije Kurd, već je Libanac iz Hezbolaha, proiranske šiitske milicije koja se bori protiv IS-a, a na strani Asada. Evo uporedi njihovu zastavu sa znakom na rukavu debelog.
http://www.michaeltotten.com/archives/images/Hezbollah%20Flag.JPG
Ne znam šta ti više treba.

A Hezbolah je inace dobar u P.M. Uopste se nisu krljali sa Hriscanima u Bejrutu. I, osim toga, sta ce on tu kao izbeglica, kad u Libanu nije rat? Ne svidja mu se sto muslimanski kafici nisu uz obalu?
Inace, tamo nisi covek ako nisi debo.

Pa ove slike su samo simbolične. Nemaju propagandu samo antife i ostali retardi koji hoće da proguraju islam u Evropu.

Сви муслимани су зли, поготово ако су дебели

A to ako se borio za Hezbolah i sad je izbeglica može da znači samo da je dezerter.

E moj ti, koliko je Srba dezertiralo za vreme devedesetih, koliko ih je od mobilizacije pobeglo na Zapad...

Pa ove slike su samo simbolične. Nemaju propagandu samo antife i ostali retardi koji hoće da proguraju islam u Evropu.

Simbolične, u smislu da na njima piše laž, koliko vidim.

Расни, какво је твоје мишљење о дезертерима из армије ИСИС-а?

Расни, какво је твоје мишљење о дезертерима из армије ИСИС-а?

Pozvati ih da se predaju i da neće snositi nikakve posledice i onda ih porokati naravno.