Prijava

Mi bi bili Asadove snage i podržavala bi nas Rusija, balije bi bili ISIS, a hrvati pobunjenici. Amerikanci bi podržavali i jedne i druge.

Šta, to ne Romaniji neke ćelije otpora? Ti si neki kurac za vezu sa nekad neprijateljskim elementima?

Odakle si ? Ko su ti vrli borci iz Vakufa? Kako si stupio u kontakt sa njima?

Neće smeti da kuliraju
Postoji u NATO jedna tačka ugovora mislim da je br 5 i tu nema vrdanja
Ako ne brane Turke to bi bilo isto kao da se raspao NATO

Опуштено брт, довешће Ћокија да направи копију.

kizo
Odakle si ? Ko su ti vrli borci iz Vakufa? Kako si stupio u kontakt sa njima?

Rodom iz Sarajeva, zivim u Srbiji. Vrli borci su pripadnici HVO iz proslog rata. Stupio u kontakt tako sto je moj kum sa svojim bendom na njihov poziv svirao kod jednog u klubu u Uskoplju, pa ih ja vozio. I proveli se nikad bolje i bili ugosceni i ispostovani bolje nego na 99% mesta u vrloj nam Srbiji od nase brace Srba. Republika Srpska je vec druga prica, slicna kao Uskoplje.

Dovoljno?

Neće smeti da kuliraju
Postoji u NATO jedna tačka ugovora mislim da je br 5 i tu nema vrdanja
Ako ne brane Turke to bi bilo isto kao da se raspao NATO

Article 5

The Parties agree that an armed attack against one or more of them in Europe or North America shall be considered an attack against them all and consequently they agree that, if such an armed attack occurs, each of them, in exercise of the right of individual or collective self-defence recognised by Article 51 of the Charter of the United Nations, will assist the Party or Parties so attacked by taking forthwith, individually and in concert with the other Parties, such action as it deems necessary, including the use of armed force, to restore and maintain the security of the North Atlantic area.

Any such armed attack and all measures taken as a result thereof shall immediately be reported to the Security Council. Such measures shall be terminated when the Security Council has taken the measures necessary to restore and maintain international peace and security .

Dakle, kad je u pitanju napad na članicu onda se priča o ovom članu.

MI SRBI IZ REPUBLIKE SRPSKE SMO VEĆI SRBI OD VAS IZ SRBIJE.
BOLJE SLAVIMO SLAVE, BOŽIĆ, NE GOVORIMO USKRS VEĆ VASKRS I BOLJE GA SLAVIMO, NE IZLAZIMO ZA BADNJE VEČE JER TADA LIJEŽEMO RANIJE JER MORAMO RANO U POLAZNIKE, A NE KAO VI IZ SRBIJE U 12 SATI POLAZNIK I TO NIJE SVAKA KUĆA
IZLAZIMO ZA BOŽIĆ, VI TADA MAMURATE I SJEDITE KUĆAMA NA NAJRADOSNIJI HRIŠĆANSKI PRAZNIK
OKREĆEMO JAGNJE, PRASE ZA BADNJI DAN, PUCAMO IZ PUŠKI, PIŠTOLJA, BACAMO BOMBE, DOK VI TO NIŠTA NE RADITE.
SSSS

Dovoljno?

Ne. Inače živim u toj RS. Pa bih pobliže da mi objasniš šta je to u Vakufu tačno slično stanju u RS, na šta tačno misliš? I taj tvoj kontakt i njivove riječi tebi govore šta?

Ovo da smo veci Srbi to je tacno.
Mislim da sam i otvorio temu sa tim imenom.

Ako ste toliki Srbi, što se niste oslobodili od Turaka ko mi u Srbiji? Možda vam bilo lepo da budete raja? Ili od Švaba? Još ste u WWI slali vojnike u švapsku vojsku, ccc... Pa čekali mirni, umesto da se bar tad pobunite, dok su ljudi iz Srbije ginuli boreći se protiv deset puta jače države, skapavali od gladi i crkavali od tifusa. Eeeee... A zbog vašeg Principa Srbija ušla u taj rat. I onda vas oslobodila. Ko je tu veći Srbin? I da niste imali pomoć Srbije, poklali bi vas Hrvati i Muslimani ko jagnjad u ratu devedesetih.

MI SRBI IZ REPUBLIKE SRPSKE SMO VEĆI SRBI OD VAS IZ SRBIJE.
BOLJE SLAVIMO SLAVE, BOŽIĆ, NE GOVORIMO USKRS VEĆ VASKRS I BOLJE GA SLAVIMO, NE IZLAZIMO ZA BADNJE VEČE JER TADA LIJEŽEMO RANIJE JER MORAMO RANO U POLAZNIKE, A NE KAO VI IZ SRBIJE U 12 SATI POLAZNIK I TO NIJE SVAKA KUĆA
IZLAZIMO ZA BOŽIĆ, VI TADA MAMURATE I SJEDITE KUĆAMA NA NAJRADOSNIJI HRIŠĆANSKI PRAZNIK
OKREĆEMO JAGNJE, PRASE ZA BADNJI DAN, PUCAMO IZ PUŠKI, PIŠTOLJA, BACAMO BOMBE, DOK VI TO NIŠTA NE RADITE.
SSSS

Valde daj brate ne pali ga, sad će da poludi i otkuca neki kilometarski post hahaha

Ne znam ja ništa. Nisu dolazili Srbi iz Bosne da brane Kosovo, a Srbi iz Srbije su se masovno borili u Bosni i Hrvatskoj. Zaključak se sam nameće. Srbi iz Srbije su bolji Srbi od ovih u Bosni, a i od onih u Crnoj Gori (ako se potonji uopšte dadu smatrati Srbima).

Vi trebate da se zovete Srbijanci a mi Srbi.

JERBO MI ZNAMO KAKI STE VI OKOT KOJI IZDADE BRATA U RSK!

Dodik>Vučić
Grmečka korida> gej parada
Planina> ravnica
0 imigranta> 500 000
Prebijen povratnik> rasna ravnopravnost
Pušimo ruski kurac> pušite američki kurac

Haha, pušite vi austrijski kurac, vašeg visokog komesara Incka. A Vučić samo pokušava da se ušlihta svima, al mu nešto ne ide.
Al ni to nije problem, nego je lik austrijski Slovenac, tako da pušite praktično slovenački kurac. Što je, mora se priznati, krajnje smešno i ponižavajuće.