Prijava

Jao sad ću da se samobanujem.

Ajde ne jedi govna degenko.

Pa se ti objasnjavaj posle sa ovima na sajtu sto ti dozvoljavaju da pozivas na ubistva, a ne znas nos da obrises.

Hahahahaha
Ajde uzmi jedna lekić. Puko si.
Po tvojoj logici tebe je trebalo udaljiti sa sajta kad si pozivao na raznošenje SNS uprave.

Videces, cekam da neko od modova dodje, ako niko ne odreaguje saljem mejlove sa postovima. Pa da vidimo jel ima zakona i tolerisanja govora mrznje.

Dokle više tolerisanja ovog spemovanja po svim temama?
Pola tema je zatrpao?

Postovani

Zeleo bih da Vam skrenem paznju na sajt Vukajlija.com gde se vec odredjeno vreme tolerisu stvari koje nisu u skladu sa ljudskim i moralnim nacelima, kao ni u skladu sa Ustavom Republike Srbije. Naime, postoje razgovori na sajtu Vukajlija.com u kojima se otvoreno podrzava pozivanje na ubistva, linc i degradaciju muslimanske populacije. S obzirom da i pored vise upozorenja, niko od administracije sajta nije reagovao i uklonio ovakve bljuvotine, daje mi za pravo da pomislim kako su ovi stavovi ne samo licni odredjenih clanova sajta Vukajlija.com, vec i stavovi samog sajta Vukajlija.com. U prilogu mozete videti screenshotove i linkove do tema gde se sramotno i protivzakonito poziva na najgore zlocine svih koji nisu Srbi.

Ceka se moderacija da te odstrani sa sajta, inace cu morati da ovo posaljem zastitniku gradjana i jos pojedincima. I nemoj da mi saljes privatne poruke, ne pomaze ti. Ja se osecam ugrozeno kad vidim ovakva pisanja od tvoje strane.

Jao nemoj sad cu se samobanovati.

Od Bihaca dooo Peeeetrovca Seeeela, dooo Peeetrovca Seeelaaaaaa...

Odoh da citam knjigu, 400 str ima. Cuvajte mi temu.

Шта фали руским ракетама ваздух ваздух које ниси МиГ29? Зашто Руси не би ударили Ф16 из ваздуха? Има ли неки стручњак да ми објасни. И зашто СУ27 није регистрово да му је неко послао ракету? Колико се ја разумем, и што је до сада била пракса: Ф16 носи неке болесне ракете које ојебу на 200 км од циља, Радари исто толико прате, испали за један авион 6 комада, са најмање 2 авиона, те ракете лансира или пилот, или контрола са земље или авион сам у складу са противдејством на претећу ракету. Тако некако. Има ли стручњака да објасне?

И зашто СУ27 није регистрово да му је неко послао ракету?

ШКК брате, СУ-24 је оборен, то је бомбардер, ишао без пратње ловаца

vidim da ste ovde upuceni.dobro,vecina sere,al oni koji znaju...koliko tih pobunjenika/drzava/vojnih formacija ima u siriji?isis,asad,onda oni neki pobunjeni,pa sam nesto citao da na grani sa turskom ima jos nekih cunga lunga pobunjenih.ili sam se istripovao.ko tu ko se tu sa kim jebe?koga jebu ruje i ameri?ameri ne vole asada,vole pobunjene.ruje vole asada i ne vole pobunjene,pa ne vole isis...a sada francuzi sa rujama napadaju isis,a francuzi su sa amerima solidarni u nevoljenju asada.malo mi konfuzno.

eno odjeknu atomska

Братска Русија најавила бојкот турске робе и пребацивање на израелску. Какав ће сад ватромет да настане у главама српских патриота... како да помире зле Јевреје и NWO са православим царом Путином? Можда је Путин ванбрачни син Стаљина и Ротшилдове сестре, што би га учинило старијим Титовим полубратом?

Др Јанковић
Братска Русија најавила бојкот турске робе и пребацивање на израелску. Какав ће сад ватромет да настане у главама српских патриота... како да помире зле Јевреје и NWO са православим царом Путином? Можда је Путин ванбрачни син Стаљина и Ротшилдове сестре, што би га учинило старијим Титовим полубратом?

Па кад никад нису чули да око милион Изреалаца потиче од руских Јевреја и да малтене сви у Израелу знају руски. А тек да чују за обим економске сарадње, руске грађевинске пројекте по Израелу...

Turska je u svakom slucaju napravila glupost, bez obzira sto je na to bila nagovorena.
A Rusija je morala da racuna sa serijom udaraca kao sto je ova (dizanje u vazduh dalekovoda za Krim, zabrana letova iznad ukrajine, odustanak ukrajine od kupovine gasa, kvarenje odnosa i propast poslova u turskoj). U sustini sve je sracunato na to da se prekinne dotok novca u Rusiju.
Dobra je to taktika, dokazano najefikasnija, tako je i SSSR pao.
Sledeci udarci ce biti verovatno reaktiviranje sukoba u donbasu, eventualno zatvaranje dardanela za prolaz ruskih vojnih brodova i tako nesto slicno.
Rusija nece da se povuce i eto rata. Licno ne verujem da ce ceo nato da zalegne za tursku. Pustice ih da se biju sa Rusima pomazuci sa strane, jer bi pun frontalni napad znacio nuklearni rat. Uglavnom stvari se ubrzavaju onako kako ne valja.