Prijava

”Rusija mirno može da izbije na Balkan, pregazivši Bugarsku i Rumuniju. Moguće je izgraditi savez sa Srbijom i zajedno osvojiti Kosovo i Crnu Goru. Faktički, mi bismo tako zatvorili NATO u polukrug. Dakle, imamo dobre mogućnosti”, dodao je Aleksandrov.

Ovo mi se svidja!

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Братска Русија најавила бојкот турске робе и пребацивање на израелску. Какав ће сад ватромет да настане у главама српских патриота... како да помире зле Јевреје и NWO са православим царом Путином? Можда је Путин ванбрачни син Стаљина и Ротшилдове сестре, што би га учинило старијим Титовим полубратом?

Има тога још хД :

Odlična saradnja Izraela i Rusije isključuje mogućnost da te dve zemlje obaraju vojne avione jedni drugima, iako Rusija često zalazi u izraelski vazdušni prostor u akcijama bombardovanja položaja Islamske države u Siriji, izjavio je danas viši zvaničnik izraelskog Ministarstva odbrane Amos Gilad.

"Dogovor izraelskih i ruskih vlasti dozvoljava da ruski vojni avioni preleću kroz izraelski vazdušni prostor, kao i da izraelske vazduhoplovne snage bombarduju pošiljke oružja koje se iz Sirije šalju Hezbolahu u Liban", rekao je Gilad, a preneo sajt "Džuiš pres".

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=11&dd=29&nav_category=78&nav_id=1068571

Тај је свршио неколико пута током писања чланка

Pa citirao sma taj tekst na pocetku strane.
Uh kad bi to bilo kako bi ja srecan bio. Daj boze da je ovo istinito.

Jbt zamisli napravimo veliku srbo-rusiju. I da imamo izlaz na more.

Такав патриота а продао би дупе Русима? Ццццц

Тај је свршио неколико пута током писања чланка

Pitanje je ko je više puta svršio.On tokom pisanja članka ili rasni tokom čitanja lolo

Nije nerealno da imamo Kosovo, Crnu goru i RS. A mozda i RSK ako bi poceo treci svetski rat.

I da imamo izlaz na more.

Imacemo kupuje Vucic Luku Bar.

Pa već imamo jebo ga ti jel ima palma onu zemlju u grčkoj!

Jedna od najvećih nepravdi u istoriji je što RS nema more, a trebali smo.

Dok je Herceg Novog Srbija ima izlaz na more!

Ušlo oko 600 u SRB.

http://i.giphy.com/3oEdv7cGy0m8urBGHC.gif
Samo su napravili grešku kod prikaza Kosova.

ау, ови сперматозоиди са слике не јебу живу силу.

а шта се дешава са овима што иду из русије?

чекај, ови не иду преко арктика него право најближим путем. и крећу из русије.