Prijava

Mene bi i koza odbila :(
tuyno

http://i.imgur.com/Q9S0MzD.jpg
Da se ne zagubi na prošloj strani.

расни, треба све слике и текстове које поставиш да додаш у први пост да неко не мора да чита целу тему, већ да се одмах упозна са историјом проблема.

можеш и испод сваке слике да додаш краћи коментар.

Ma bilo ko se u svakom trenutku može uključiti u raspravu.

да, али да те не би смарали људи да објашњаваш нешто што си већ објашњавао. ова тема ће тек да буде актуелна, а може да се деси да неко направи исту, па да сви пређу на његову ако је боље организована.

Ne bi to dozvolio!

ajeroplan
Zamišljam majke i sestre ovih "humanitaraca", koji ih ovde uzdižu u nebesa, kada ih presretne grupa "miroljubivih" emigranata. Verovatno jedva čekaju

Исто бих реаговао као и кад би их пресрела група наше ''мирољубиве'' стоке.... Капиш шта причам?

torazulu
Svi moji stavovi o islamu i njegovim sledbenicima su formirani ljutim i dusevnim i fizickim ranama placenim iskustvom.

Апсолутно.... Потпуно је сигурно да си услед свог вишегодишњег искуства (како сте се нашли само ви са тим вишегодишњим искуством у исламским земљама, још приде овај други ћаска на коктелима са амбасадорима и војним аташеима) по исламским државама стекао те способности да опазиш вехабију у школи и да правовремено обавестиш школског полицајца на приредби о опасности која се спрема....
Добро је да имамо Вукајлију да нас свакодневно обавештавате о свему....

The Big Dipper
Исто бих реаговао као и кад би их пресрела група наше ''мирољубиве'' стоке.... Капиш шта причам?

Možda bih kapirao kada bi ti "miroljubivi" napadali, silovali, drpali žene po stanicama i trgovima, bazenima, vozovima, metroima kao ovi "miroljubivi, siroti, izbegli....."
Blah, još jedan koji namerno spinuje i pokušava da opravda da ni u D ne smeju da stavljaju parfem ili idu ulicom "slobodnije" obučeni da ne bi izazivali jadne muslimane.

nemci napadali belgijsku novinarku, kaze da je vatao za sise, sta cemo sad AJEROPLAN >?
https://www.youtube.com/watch?v=DYQB81Bpd9M

Svakako treba i ova dva pijana skota procesuirati i uhapsiti baš kao i 1050 emigranata. Jel ti lakše?

Možda ne vidiš suštinu.
1. Ova dva pijanca to rade da bi se pojavili na tv baš kao "Vučiću pederu" (što ih nikako ne opravdava) a muslimani to rade jer ne znaju drugačije kada vide ženu bez hijaba.
2. Ovde su dva (2) pijanca a u D je prijavljeno samo u 15 dana januara 1050 slučajeva grupnog napastvovanja i pokušaja silovanja od strane emigranata.

Hmmm desetine miliona pijanih švaba i dva koja napastvuju. Milion emigranata i 1050 prijava

Spinuj koliko god želiš.
Ako su stvarno došli da pobegnu od rata i strahota zašto nisu bar zahvalni i mirni u toj Nemačkoj koja im je pružila max? Ili su došli zbog nečeg drugog?

Imigrant botovi!

E a pazite kad donesu zika virus na tlo Evrope.
Sa novim talasom stiže i virus.

Inače, na graničnim prelazima su angažovali arapske NATIVE-SPEAKERE iz različitih delova Azije kako bi na osnovu dijalekta kojim novopridošli putnici govore procenili da li su stvarno iz ratom zahvaćenih područja ili samo oće njemački život na visokoj nozi(njih vraćaju).

Ne znam kolko može da bude efikasno, ali što više filtera, to bolje.

Koji je optimali broj filtera? Ne razumem se baš dosta u filtere pa pitam.

SAH MAT AJEROPLANE HA HA HA HA

Zavisi kolko dobro radi. Imaš martinka-potiljak filter koji uspešno vraća sedamdeset od sto izbeglica, ali su prestali da ga forsiraju kod nas, pa sad furaju po tri-četiri manja kao ovaj gore, a optimalno bi bilo šest

I meni laiku šest zvuči baš dosta optimalno.

ne čudi me, moraš da znaš kako arapin diše da bi mu otimao novac

ArminVanBuuren

SAH MAT AJEROPLANE HA HA HA HA

Baš tako, pukli su. Proteraće ih SVE DO JEDNOG Nemci samo tako. Ups... možda nisi to mislio hehehe