Prijava

@Big Dipper

Sta sam ja napisao

Juce ja na Svetosavskoj priredbi u skoli, Sin mi igra u predstavi, i snimim ja arapina, pravi saracen onaj, znam ga i cerka mu ide tu u skolu, ima i bulu (jedna nasa se zabulila i ima sad i dete sa njom), i dosao i on, al nisu mu tu ni zena ni cerka, sam dosao i nosi torbu neku... Ja za glavu, kud ne poneh pistolj, a znam ga da nas mrzi, sve bi nas pobio kad bi mogao, medjutim vidim ja skolsku policajku, pa ustanem i odem stanem sa njom kod ulaza, ako bude nesto ima ona pistolj pa cu joj uzmem, samo se molim da ima municije, a ne ispustam saracena iz vidokruga a on se mrsti, mrsti pa izadje sa sve torbom kad su poceli da pevaju himnu Svetom Savi.
Kakvi kurac suzivot i multikulturalnost...

Sta si ti kazes da sam ja napisao

по исламским државама стекао те способности да опазиш вехабију у школи и да правовремено обавестиш школског полицајца на приредби о опасности која се спрема....

Zasto iskrivljujes ono sto sam napisao?

Big dipper provokator.

Rasni evo ti jedne sveže informacije, grupa od 10 migranata je večeras putničkim vozom u 22:45 koji je kasnio 15 minuta u polasku na relaciji Novi Sad-Beograd putovala za Beograd. Pitao sam ih zašto idete za Beograd (normalno na engleskom) a neki lik mi je odgovorio veoma besno da oni "must go" u slobodnom prevodu "moraju", u tom trenutnu mi prilazi neki čičica i kaže "pusti ih, još mi samo fali ovde da se raznesu" bilo je i žena među njima, al' mi nije jasno zašto idu u Beograd i kako su stigli u Novi Sad.

Rasni evo ti jedne sveže informacije, grupa od 10 migranata je večeras putničkim vozom u 22:45 koji je kasnio 15 minuta u polasku na relaciji Novi Sad-Beograd putovala za Beograd. Pitao sam ih zašto idete za Beograd (normalno na engleskom) a neki lik mi je odgovorio veoma besno da oni "must go" u slobodnom prevodu "moraju", u tom trenutnu mi prilazi neki čičica i kaže "pusti ih, još mi samo fali ovde da se raznesu" bilo je i žena među njima, al' mi nije jasno zašto idu u Beograd i kako su stigli u Novi Sad.

Rasporedjuju se kad krene sranje

Добро си и прошао. Ко си ти да било кога питаш где се запутио. То ни жандари не смеју да раде. Тј не би требали. У том случају их само искулираш. Требали су те укинути ти азилантеироси ЧКОДЕ
https://m.youtube.com/watch?v=5-2nByd2cr4

Meni je posao da se informišem. Saznao sam zašto su se vraćali, danas. Skroz bezazlen razlog, mada opet i nisam siguran da je istina, njima se ne treba verovati. Inače razlog je jer su šabani ušli prvo u voz za Suboticu iz Beograda, i onda shvatili da su pogrešili kad je naišao Novi Sad, prvo mesto koje su prepoznali, pa su se odlučiti vratiti za Beograd, pa opet se uputiti u Šid, iako su to mogli da urade presedanjem u Staroj Pazovi, ali hajde recimo da su nedovoljno informisani. Čudno mi samo zašto se baš njihova grupa izgubila, koliko sam upućen lepo su informisani na železničkoj stanici u Beogradu, čak imaju i organizovana putovanja do Šida.

Uuu, je, Čule, kakva teorija zavere i insajderska informacija, trojica izbeglica nisu znala da mogu da presednu u Staroj Pazovi. Sigurno su kupili kartu do Subotice jer put traje najduže, pa da imaju vremena da postave eksploziv i tako to.

Drugar koji radi dole mi kaže da 95% izbeglica koje uđu iz Makedonije ne žele ni sekund duže da se zadrže u Srbiji nego što moraju. Nit jedu, nit piju, nemaju strpljenja da se voze kombijem deset po deset tih par kilometara od punkta do stanice, nego po trijestoro odma, nit se odmaraju, boli ih kurac za Srbiju komplet, samo pitaju gde je Šid i teraju u tom pravcu jer su svesni da postoji šansa da sutradan Njemačka i Skandinavija zatvore granice kompletno, a onda su ispušili jer su hteli da pojedu dva sendviča i odspavaju pet sati.

to je sve maska, oni dolaze samo s jednim razlogom, da zagorcaju zivot rasniju i ajeropanu

Svaki put kad oćete da prognate muslimane iz zemlje, Šerif Konjević pusti jednu suzu.

Nek suzi u Africi hehehehe

Radjard, to znam i ja, ali mi nisu jasni ovi kako su se sjebali, moguće da ih je neki rasni namerno sjebao hahaha.

Pa ja bi ih uputio najkracim putem, samo sto pre da odu.

Mora da ih je neki rođeni Beograđanin namerno sjebao, jer su došli u njegovu prestonicu u kojoj je on 7. generacija Beograđanina. Više puta mi se desilo da me rođeni Beograđanin namerno uputi na pogrešnu lokaciju, sreća pa sad ima googlemaps.

Imigrantizm je priča o vrhunskom vozaču, srpskom kaskaderu, usamljeniku po prirodi koji dodatno zarađuje kao vozač imigranata u kamionu, odrađujući prljave poslove za kriminalno podzemlje. Nakon što pristaje pomoći bivšem zatvoreniku i dečku svoje prelijepe susjede u poslu koji pođe opasno naopako i sam se nađe na meti nekih od najopasnijih ljudi na granici. Jedini način na koji može preživjeti je raditi ono što najbolje zna: voziti imigrante u kamionu.

Hvala braći Slovacima.

Chule37
Mora da ih je neki rođeni Beograđanin namerno sjebao, jer su došli u njegovu prestonicu u kojoj je on 7. generacija Beograđanina. Više puta mi se desilo da me rođeni Beograđanin namerno uputi na pogrešnu lokaciju, sreća pa sad ima googlemaps.

lolčina, kapiram da se ne zajebavaš, sećam se kad smo ja i drugar u prvoj srednje tražili neku polupoznatu ulicu na vračaru i pitamo ženu u bundi da nas uputi, a onda nama: 'pa, momci, odakle ste vi to kad ne znate gde je hadži-gospodin vilimonova?! skroz ste omašili'

čovek posle nje nam kaže, 'vratite se petsto metara ovom ulicom i tu ste'