Prijava

hahhahahahahhaha idukurac truć

Па друже како другачије може да делује једна организација која се декларише супертајном док њени агенти шврљају по интернет форумима обзнањујући поверљиве информације високог приоритета?

Trut promućkaj ga, al' nemoj jako, ako ima nešto bolje predaj policiji.

036 PROBAJ TRUĆ JAVLJAJ DAL SI OTVORIO I ŠTA JE UNUTRA

Sad kad izađe u kuriru da Čume odaje informacije Bie.

Neću Čume platu samo broj pejdžera od Vata, Džejmsa Vata.

Čuvaj se truć, možda pokreneš mitraljez unutra!

Jedno pitanje samo, ako nađem kofer Bogoljuba Karića, da kucam srbski pozivni za Peć ili šiptarski? Ili pak 063?

ПРОМУЋКАШ РАДЈАРДОВО МУДО

ljudi, kolka može da bude nuklearna bomba?
jedan tamnoputi klinac preko puta mene već deset minuta pokušava da otvori žumance iz kinder jajeta

Не бој се, не зна позивни за Немачку.

"Mitraljez" se pokreće na dugme koje se nalazi pored pravog dugmeta za otključavanje.
Da li sam ja odao neku super tajnu informaciju? Ne. Možda je meni zadatak da ja "odajem" supertajne informacije. BIA nije super tajna, postoje posete kod nas organizovane, obično za studente. VBA je daleko zatvorenija od nas, i moćniji su od nas, bar za sad.

Да ми је неко причао да ћу да доживети да чујем како се хакују кофери агената БИА не знам шта бих му рекао

Brinem se za truća još se ne javlja!

Chule u peti patike ima laserski zrak.

Аха ти си од оних задужених за формирање јавног мњења. Шта год ниси смео да откриваш ко си и чиме се бавиш

Mačak, u životu nećeš videti kofer agenta BIA tako da ti je ta informacija bespotrebna. Inače evo jedna zanimljiva informacija, BIA nudi mogućnost da se prijaviš kod njih, imaš nekoliko uslova+provere ti kompletno celu porodicu, ako prođeš uslove onda te oni drže neko vreme da te provere ako se dokažeš postaješ punopravni agent.

Гоу Чуле Мјаујорк спасиће Чуле

nikako da kaze kolka mu je plata

KAD ČULE VUKAJLIJAŠIMA POKAZUJE DA PRAVI AGENT BIE MOŽE DA UBIJE KAD GOD, ČIM GOD

http://i.imgur.com/LUMu4Y7.gif