Prijava

Pustinjski sokoli sad čuvaju onu bazu u blizini Palmire, tako da ISIS neće napredovati a sirijska vojska neće trošiti puno resursa.

Rasni - Lazanski za sirotinju

Dosad islamisti nisu napadali Nemacku. Mislim da im je ovo najveći zajeb. Jer ih je Merkelova najviše i dovodila.

Teroristički napad u Mančester Areni gde je Arijana Grande držala koncert, zasad devetnaestoro mrtvih, pedesetak povređeno. Još nije niko napisao da su islamisti, ali nešto ne verujem da su u pitanju fanovi Selene Gomez

http://www.bbc.com/news/live/uk-england-manchester-40007967

Jbg, sve dječurlija na koncertu, to je crnjak. Znaju li ti teroristi koliko po svijetu ima neubijenih ministara????

требало би мало да се неке земље одлуче да ли су у рату или нису. не може да ратујеш на три фронта у свету, а кући да се то не осети, одржаваш концерте, играш фудбал, кошарку.

koliko po svijetu ima neubijenih ministara????

I novoizabranih šefova vojno-bezbednosnih agencija?

Мојне Гашу да дирате, направиће керамичке плочице које апсорбују и штите против удара пластичног експлозива. Продаће свакој кући у Србији и после исисовци могу да постављају бомбе где хоће.
У буџету кинта, исисовци фрустрирани а
новинарке има да раде фелацио друговима из партије, клечећи у знак захвалности.
Све је то мали Алек прорачунао по ободима и корицама Ђулића.

Erdogan dobio po picki u Siriji, pa bi sad malo da kuka tetka Angeli za koju milijardicu i koristi migrante kao topovsko meso da bi dobio lovu

sta se nakotilo ovih populista na vlasti sto vladaju po 40 godina, laznih novina i portala, i glupog i naivnog sveta koji veruje tim populistima i medijima, stvarno me ne bi cudilo da uskoro upadnemo u neki veci medjureligijski ili medjurasni sukob

jedva cekam taj sukob.
vec skupljam pare za svoj svercerski kamion.

"sta se nakotilo ovih populista na vlasti sto vladaju po 40 godina, laznih novina i portala, i glupog i naivnog sveta koji veruje tim populistima i medijima, stvarno me ne bi cudilo da uskoro upadnemo u neki veci medjureligijski ili medjurasni sukob"
>Beograd (i beogradjani) ce vikati "ko nas zavadi" i biti bombardovan, opet.
Nemam nista protiv :)

Dicice nam natalitet majkuimjebem

Sta mislite o svemu ovome

srpska nacija se gasi.kad ode jos nasih iz zemlje a dodje jos kineza i iranaca i kad bude bio nas natalitet protiv njihovog za neku deceniju srbi ce da budu u velikoj manjini onda normalno srbija nece vise tako da se zove,stopicemo se sa njima i bice samo ljudi koji imaju srpsko poreklo, i onda vremenom nece da bude ni njih,nacija izumrla.nismo mi jedini desavalo se to i pre.to sam ja sanjao, da ne kazem imao viziju jos pre 15 god