Prijava

Andjelko već je vo iz kupusa upotrebio taj preskeč.

Ma slabo ko ovo i čita.

Valdemar
Uvek je ekonomija okidač ratova i svega toga što ti pričaš pa i Hitlera
Sve se vrti oko para
Amerika od svog postojanja do danas rešava ekonomiju ratovima (samo par godina u svojoj istoriji nisu ratovali, negde i sa nekim)
I ovi migranti su posledica rešavanja ekonomske krize (one od 2007) na isti način
Taj koji je kuvao nek ih i uzme kod sebe.
Hteli su "Arapsko proleće" sad neka kusaju
A mi...mi da se gložimo medjusobno
Ko je veći Srbin ili veći humanista? Zarad koga?
Zarad par ljudi koji ne kapiraju da ovo nije naša partija pokera?
Da ja ne moram da plaćam tudje dugove?
Da ja ne želim da mi sutra prave probleme kako im ne damo da u sred Niša dignu minaret od 50-100-200 metara da bi preko razglasa budili na namaz u 4h ujutru?
NEĆU
Može Švaba da kaže ne minaretima, mogu i ja!
MOJE JE PRAVO DA IMAM MIŠLJENJE
I moje je pravo da pozivam na jedinstvo naroda kome pripadam da bi nam bilo bolje
Pa makar to moje mišljenje bilo totalno usamljeno i nekima suludo

Pa i ovi imigranti su poslati od SAD.

реално пресело би ми и ово што обожавам од своје земље, да ми надркају минаретчину испред гајбе и да ми ови сенднигери живе по згради и халабучу ЛАИЛАХЕИЛАЛАХ шупичкуматерину бре.

Izađi i bori se.

Onako objašnjeno moglo bi se tu dosta dodati. Kurdi slabo pomenuti.

LOL sad videh kao neki retard piše nisu ovi iz Sirije ništa krivi, Amerika sve zakuvala. Pa ko je na početkudivljao i pucao na vojsku? Amerikanci nisu negu lude budale i zato im je danas tako. I kod nas nisu ratovali ameri nego što smo ludi i mrzimo je stotinama godina. Amerikanci su stvarno govnurde i imaju umešane svoje prste u svako krvoproliće na svetu ali bez ludaka nema ni rata.

Haha jedina gluplja stvar od telegrafa su komentari na telegrafu

Jbg meni zanimljivo.

Od kog mongoloida je dupli ovaj ajeroplan?

E pa posto je upravo prosao post kazacu ono od cega sam se suzdrzavao...

Ako vec moramo da se ponasamo kao moroni, i da im titramo jajca dok prolaze ovuda i odlaze tamo gde vecina Srba ne moze ni da prismrdi i ODMAH dobijaju sva prava i beneficije zbog kojih mi moramo da karindzamo pegave svabice ili nace cigansture koje imaju papire i cekamo tri godine, ne mora da mislimo da je to u redu i da tako treba.
Zamislite (ako mozete naravno) da je situacija obrnuta i da mi kojim slucajem idemo u neko izbeglistvo preko zemalja Magreba... Mi idemo, ne sa ajfonom nego sa slikom familije u dzepu, ne sa deset hiljada evra plus jos kolko treba na bankomatu, nego bez cipela, ko i uvek sto smo slepci i gologuzija, a oni nas sacekuju i docekuju. Samo zbog vas humanitaraca bih voleo da vidim taj scenario da se bas vama desi ta epopeja, pa da vas onda vidim kako trubite o ljudskim pravima, dok je mustafa izveo malog hasana da prikolje svog prvog nevernika (Vas, tunjavog, zamlacenog i glupog sto ste im ovde delili majce "Ja volim Srbiju") a cela mahala aplaudira hatala hatala.
MI MORAMO sad da ih pustimo, odma bi nam svi skocili za vrat, nemci i govna. Ali ako nesto moras da radis-ne budi debil pa misli da je to u redu.
Vi ocigledno NEMATE VEZE kakvi su to ljudi u pitanju, ni sta im je u glavi niti ste svesni koliko VAS mrze. A zbog svega ovoga vas smatraju i poprilicno glupim. I rado bi vam se posrali na glavu, sto ce ako im mogucnosti dozvole jednog dana i uraditi posto je prethodno odseku.
Hranite ih i pojite i sazeljevajte, pomozite im da se nasele i ucvrste u bogatim zemljama evrope da bi nam jednog dana lakse jebali sve po spisku.
Ja licno bi hermetizovao granicu makar mi to bilo zadnje. Nek idu preko Bugarske, preko albanije, ali ovuda-ne.

MOJE JE PRAVO DA IMAM MIŠLJENJE

Moje pravo je da budem poluinformisan i da u svoj sistem vrednosti ugradim te poluinformacije zajedno sa već postojećim predrasudama, pa onda da iz svega toga ispadne: mrzim tuđe, branim svoje. Gde brate ne znam ni koji su moji, ni zašto da mrzim tuđe. Nisam desničar po političkom opredeljenju, a ovo sve što si napisao, izgleda mi kao žešća izloženost zračenju desničarske ideologije. Ne kažem pun sigurnosti da nisi u pravu, možda ja grešim, ali moje skromno subjektivno mišljenje je da si ozračen. Kao i većina, uostalom.

Ja licno bi hermetizovao granicu makar mi to bilo zadnje. Nek idu preko Bugarske, preko albanije, ali ovuda-ne.

Nadam se da si svestan milionskog prisustva srpskih izbeglica i migranata u zemljama EU. Doduše, to ne govori mnogo, jer ipak smo mi dobri hrišćani, a Arapi zli i podli muslimani, ali malo ipak treba razmisliti.

koliko glupi ljudi ovdje obitavaju