Prijava

Nadam se da si svestan milionskog prisustva srpskih izbeglica i migranata u zemljama EU. Doduše, to ne govori mnogo, jer ipak smo mi dobri hrišćani, a Arapi zli i podli muslimani, ali malo ipak treba razmisliti.

Kako pobratime, KAKO? Jel si mogao ikad (kao Srbin iz Srbije) od kad je crveni SFRJ pasos otisao u kurac da odes u Nemacku, Francusku, i da kazes eto ja, izbeglica stigo?
Mogao si doduse u doba Slobe da odes u npr. Svedsku pa da tvrdis da si gay, nekoliko njih znam sto im je uspelo.

Ma, daleko sam ja od dobrog hriscanina, ja sam gresan i zlikovac, ali vecina njih (a pogotovu marokanci) su uzasna govna. I nije problem u arapima nego u islamu uopste. Jedina velika muslimanska nacija koja je tu i tamo OK je Turska, ali samo zahvaljaujuci Ataturku, a i oni ubrzano odlaze u kurac. I ja pricam samo na osnovu onga sto sam licno video, doziveo i osetio.

kako možeš da budeš izbjeglica kada ti je u državi mir? mada ti si jedan od ovih glupih.
jedino što si pametno napisao da su muslimani zli, al to si vidio od davida pa ti ne priznajem.

jesam, živim holivudski film, očiju mi. život me konačno usro.
napisah na nekoj temi da si operisan od humora. odgovori kada vidiš.

Kako pobratime, KAKO? Jel si mogao ikad (kao Srbin iz Srbije) od kad je crveni SFRJ pasos otisao u kurac da odes u Nemacku, Francusku, i da kazes eto ja, izbeglica stigo?

Ne znam kako, znam da je ova zemlja od odlaska tog pasoša u kurac siromašnija bar za par stotina hiljada ljudi koji su zapali negde na Zapad. Pola ljudi sa kojima sam se družio početkom devedesetih više nije tu, već po Americi, Evropi, Kanadi, Australiji, Novom Zelandu. Ne pričam o nečemu što ne znam. Inače, još uvek se godišnje iz Srbije iseli oko 30.000 ljudi, zvanični podaci. Pa o čemu pričamo?

Nek i tebe krenulo.
Lol, video brt. Ukapirao sam da to pali kod devojaka. Evo ne znam svega mi...

Bolje da nisi postio, vidi se da se post (onaj bitniji - duhovni) nije primio. Loš pelcer, najverovatnije.

Ako mene pitaš ok je
Prošle godine jednom ove malo ređe eheheh

ćao ciklone.
dragomie bohore, samo nek si srećan

Budali malo treba da srećan bude

kako možeš da budeš izbjeglica kada ti je u državi mir?

A sta je bilo bombardovanje? Mir?

Inače, još uvek se godišnje iz Srbije iseli oko 30.000 ljudi, zvanični podaci. Pa o čemu pričamo?

PA TO JE MALO BRE!!! Turska ima suficit samo od gastrabajtera, a mi skolujemo razne prosvetne kadrove za koje nece biti posla jos trideset godina. U nemacku, pa udaraj plocice, pa kad dodjes ovde lepo sve pare u beton u nekom selu i tako opet. Normalno.

Bolje da nisi postio, vidi se da se post (onaj bitniji - duhovni) nije primio. Loš pelcer, najverovatnije.

Ja odlicno znam da ne valjam, ali pokusavam. Zajebana je je ova nasa religija za sprovesti u delo, ali napredujem pomalo pa onda regresiram i tako... Bitno je da se radi na tome.

Pređi na "Balans" jogurt, sto problema leči. Bio, prob'o - preporodio se.

Pređi na "Balans" jogurt, sto problema leči. Bio, prob'o - preporodio se.

I meni je jednom pomogao kad sam bio na nekom seminaru a opasno mi se prdelo. Ali za ovo drugo neznam... Probacu.

zulu, uz dužno poštovanje ti si glup čovjek. nikakav bog tebi ne može pomoći.
laku noć

uz dužno poštovanje

Da ne bi ovoga-bih se uvredio. Ne zaboravi da popijes malo mlijeka pred spavanje.

Bushido
Od kog mongoloida je dupli ovaj ajeroplan?

Pa tebi čak ni pokušaji da uvrediš nekoga ne idu od ruke.

Razočarao si me.
Mislio sam da čovek sa tolikim srcem i dušom, koji bi da primi na sebe sav teret novog sveta, morao da bude bar malo edukovaniji i elokventniji.

Čisto da te ne držim u neizvesnosti (valjda nisi i od onih koji se drže u neizvesnosti)
Nisam ničiji dupli.

I da ti ponovim još jednom jer vidim da te baš to jako opterećuje

Migrantima VOZ !
Od Djevdjelije do Madjarske granice.
Kulturno i humano, da se ne guše u hladnjačama.
Njima, njihovo pravo da budu migranti i idu gde su naumili (zemlje EU) a nama naše pravo da ih ne želimo ovde
Em nas ne košta kao ovo em čisto i humanije 100x

Koji je genije odlučio da se prevoze od granice do Beograda a ne do Madjarske granice?

torazulu
E pa posto je upravo prosao post kazacu ono od cega sam se suzdrzavao...

Чувајте се оваквих људи.