Prijava

I onda se proglasi za doživotnog vladara.

Ne dao Bog
Ja mislim da on pravi izbore sada da bi mogao da kaže:
"E do sada nisam mogao zbog bla bla ali već za dve godine..."
Da nam malo resetuje pamćenje i opet radi šta hoće
Da zaboravimo da tri godine palamudi i brljavi
Da je uprkos njegovim "uspesima" budžet na -4 BDPa a da se interno štampaju dinarske obveznice i da svakim danom sve više tonemo
Nije tajna. Svako može da proveri kako je bilo dok nisu došli palamudi na vlast (svih boja i žuti i plavi i crni) Postoje izveštaji NBS koliko je zaduženje SRB u svakoj od prethodnih godina.
i 2000te i 2012 i sada

Sad će da se čupa na sranje sa migrantima kao i sa Obrenovcem koji su sami potopili rušenjem nasipa.
Muka mi je koliko se nakupilo političara koji ni k.,., ne valjaju

A mirante
Migrante u VOZ pa za Madjarsku direktno, bez sekunde zadržavanja

Što se ne pokrenete da menjate nešto, kad vam ne valja, kad ste svi toliko pametni?

I jebeš imigrante - oni će da odu u nekom trenutku, a ovde će i dalje vladati ovo... "kontrolisano rasulo koje odaje utisak da stvari mogu biti i gore".

Anarhija je jedino rešenje.

Ciklon

Što se ne pokrenete da menjate nešto, kad vam ne valja, kad ste svi toliko pametni?

Apatija vlada Srbijom
Narod je utonuo u govna do guše i samo gleda kako da preživi
U pravu si treba ali kako da dokažeš nekome da NIJE svejedno izašao ili ne na izbore
Ja ne mogu sam
Ako si pogledao postove unazad, videćeš da sam više puta rekao da nam treba JEDINSTVO
Ja se i dalje nadam da će se Srbija ujediniti i rasterati sva ta govna
Sad će biti prilike na izborima

Pa koji je fazon kad izadje 10 ljudi. Treba 100 000.

Koje, bre, prilike? Pa, ovaj narod je sjeban maksimalno. Prvo - za koga da glasaš? Svi su govna. I taj Šešelj je nula, nebitan - on je odavno puk'o, njegovi performansi su predstava za narod. Drugo - svi se politikanti (cirkuzanti) rotiraju, gađaju se gomnima, a posle kolektivno žderu u skupštinskom restoranu dok građani ove zemlje jedu po narodnim kuhinjama ko zna šta. Treće - naši spoljni neprijatelji su minorni, sami smo sebi najveći krvnici. Kvazi-nacionalistička gamad koristi retoriku koja je ekvivalentna onoj koju su koristile one najgore komunjare koje su nas gurale u jugoslovensku raku i posle polivale krečom. Dok god se prstom upire u onog ko govori ono što nije "u trendu" i dok god se takav neko anatemiše kao remetilački faktor ili kao strani plaćnik, nama će biti divno ovako kako je.

Imigranti su "samo" kap koja preliva čašu. I oni traže svoje mesto u ovom razjebanom svetu.

Uzgred, ljudi su sažaljivi prema njima jer imaju prilike da vide nekog naoko bednijeg od njih samih. Veliki, možda i najveći plus Srba je taj što i u najgoroj bedi odvoje okrajak ' leba i daju onome koga muka natera na njihov prag.

Na to i računaju
SNS na ex radikale koji su pouzdano biračko telo i izlaze disciplinovano i SPS na penzionere (Sloba i sećanja davnih vremena još ne blede)

Nebitno je za koga glasati
Mnogo je važnije procesuirati sve lopove koji žele i dolaze na vlast da bi pljačkali
Dokle god toga nema...

Šešelj, obraz, naši, zavetnici, patriotski fron, srpski pokret....

Šešelj, obraz, naši, zavetnici, patriotski fron, srpski pokret....

Tako mlad, a već ekstremni desničar... Ccccc...

Tako mlad, a već ekstremni desničar... Ccccc...

Pa to i nije problem. On ce svoja uverenja kasnije izmeniti ili zacementirati, za sada ide osecajem koji retko vara. Ja mislim da su veci problem nasi intelektualci, koji misle da su jedino levicarska ubedjenja ispravna. Za razliko od ogromne vecine svih stranih intelektualaca, (znaci, nema Comski, Zizek itd. lepi, ali retki primeri)
Ginter Gras je bio sve kao super u starim danima, pacifista, moralista, i takvi kurci, ali kad je trebalo bombardovati Srbe, bilo je oh ja jaaaa, bombarduj. Ma nemoj paz kurca mu...
Lako je zaboraviti.

Ja mislim da su veci problem nasi intelektualci, koji misle da su jedino levicarska ubedjenja ispravna.

Pravi problem je što u Srbiji intelektualci levičari čine 90 posto glasačkog tela. Dok nacionalno opredeljena masa sa nejasnom nostalgijom za socijalizmom (gle, nacionalsocijalizam!) kojom možeš manipulisati kako hoćeš čini tričavih deset posto. Zato smo i propali, zbog levičarskih intelektualaca, koji drže vlast i upravljaju svakom porom društva. Da nam vlast drže razni keramičari, grobari, ćumurdžije, mešetari, megatrendovci i ostali pošten narod sa kupljenim diplomama, ova zemlja bi cvetala!

Ako ništa bar bi nam bile pločice u klonji svaka na mestu.

Problem je zato što je u Srbiji noob onaj koji podržava srpstvo, a kul je onaj koji je za EU i Ameriku.

Mada trenutno nema ni noramalne desničarske stranke u SRB.

A stvarno kad pogledaš taj rezon "gomna imigrantska, hoće da nas porobe", stvarno ima isti efekat na svakodnevnicu maloumnika kao i paradoksalna teza iste ove grupacije ljudi "Gadafi je u žrtva zlih sila zapada", ili "Sadam naš brat!".
U njima se budi ista emocija kada izgovaraju ove reči, što je više mislim proteza za neredovan seks sa rodbinom, pošto moraju geni da ostanu u familiji jebiga, nego neki pravi politički stav. Ili bilo kakav stav. Pražnjenje je to više nego neko realno ubeđenje. Zato i nije opasno dok ga fašisti ne iskoriste da bi manipulisali ovim nejebačima i krezavcima.

Ne, problem je što u Srbiji ni desničari ne podržavaju Srbiju, nego samo prave sranja i buku da izgleda tako, ne bi li pridobili malo glasova na sledećim izborima. Nema ovde više ni levice ni desnice.