Prijava

Recimo dveri su Vučićeva stranka da rasipaju glasove.

Ahahahaaa gud uan mejt! :)

Hm, a sad kad malo bolje razmislim, preko 80% svih ljudi koji su ucestvovali u svim vlastima u Srbiji po uvodjenju visepartijskog sistema su zavrsili neki od "normalnih" drzavnih fakulteta? Znaci oni su nasi intelektualci? Neki od njih su cak bili medju najboljim studentima, a dosta su i dalje profesori na fakultetima. Znaci ne narodni poslanici, nego predesednici, premijeri, ministri (ne Toma). Za razliku od USA hde su se menjali kurta i murta i sace i Tramp...

Od neke pametne vlasti nema nista niti ce ikad i biti. Ovi sada ce uspostaviti sistem poslusnosti, i kada oni odu nista se sustinski nece menjati, niti ce bilo koja vlast biti u stanju na napravi neke radikalne promene na bolje. I dalje ce svakome biti onako kako se snadje. Nezavisnost vise ne postoji. I zbog toga i treba da odbacimo ta levicarska sranja i da se centriramo prema usko nacionalnim interesima i da ih cuvamo jer je to kljuc opstanka.

A da levičar može da učini svašta dobro za svoju državu, njeno oslobođenje i razvoj, pa toga imaš primera svuda u svetu, pogotovo ovom Trećem svetu kojem pripadamo. Samo je problem što se današnja levica ofucala, sve je to salonsko i kilavo, izgubilo snagu. Nema više atentata, nema više barikada, revolucija, tih lepih stvari iz prošlosti.

Nema više atentata, nema više barikada, revolucija, tih lepih stvari iz prošlosti.

E dabome. A i svi su napustili divnu tradiciju voznje u otvorenim limuzinama, smrc...

Nezavisnost vise ne postoji. I zbog toga i treba da odbacimo ta levicarska sranja i da se centriramo prema usko nacionalnim interesima i da ih cuvamo jer je to kljuc opstanka.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/48/94/df/4894df6fe70df77aa1c77e01eddc7d95.jpg
Nedić apruvz.

I zbog toga i treba da odbacimo ta levicarska sranja i da se centriramo prema usko nacionalnim interesima i da ih cuvamo jer je to kljuc opstanka.

nije

Staga medalja...
Jebemtisunce, pa jedan od moja tri najbolja drugara se peziva Nedic! Dokle to ide, i sta ti je sudbina.

национални интерес је да се што више увучемо у буљу западним силама како бисмо бар мало бољи стандард имали, сами или са русима штрокавим никад нећемо имати ништа

Beže ljudi od sranja. Sve drugo su klasične teorije zavere. Imam pouzdane info. Toliko

Ah Vladerama koliko si u pravu. Da me pitaš, ne znam gde se izgubio revolucionarni duh.. Mislim da je ovaj razvoj tehnologije dosta doprineo tome. Ljudi imaju za hleb i uz hleb, otpadaju po internetu gro vremena, poneko dešavanje, pijanka, izlazak, proslava, letovanje, malo seksa- sitnoj duši i više nego dovoljno da bude srećna. Na sve to dodaj i stav okoline prema revolucionarima- zanesenjaci i budale. Ubiju te u pojam pre nego i pomisliš da stupiš u akciju, nesvesni da tu slobodu koju danas imaju duguju upravo- revolucionarima..

Romantizam istorije nepovratno odlazi baš u istoriju, prognan suvoparnom i krutom birokratijom i razvitkom sofisticirane tehnologije koja sprečava sve te romantične varke i prevare pojedinaca protiv sistema.. Tužno, ali šta da se radi.. Ostaje nam barem ta romantika na mikro, individualnom nivou.. To nam uzeti ne mogu!

Маркo
национални интерес је да се што више увучемо у буљу западним силама како бисмо бар мало бољи стандард имали, сами или са русима штрокавим никад нећемо имати ништа

Tako su mislili i Ukrainci
Pomože im Merkelova i Obama, sam' tako

Cilj je biti svoj a ne uvlačiti se nikome.

Национални интерес је да се обични људи образују и освијесте, да гледају своја посла а не да бистре свјетску политику. Овако имаш 90% даунова међу популацијом и шташ с таквом масом.

рече дјечак који живи у држави која зависи само од пара са запада

Kakve pare sa zapada?
Sami sebe izdržavamo. Dodik je najjači srpski političar.

Јебем ти божемајку, дјечак са аутизмом ме није изнервирао за читав дан ко овај расни у два поста.

ок босна сама себе издржава од сече шума

Šta fali Dodiku?
Nabroj mi 3 mane.

Jel deportovo 150 balija? Jeste.
Jebe majku svima i boli ga kurac i za EU i za Nato. Samo krade jbg. Al niko nije savršen.