Prijava

НЕЋЕМО ПРОДАВАТИ ЗЕМЉУ БАЛИЈАМА ЈЕР СУ ОНИ СИРОТИЊА ВЕЋА ОД НАС. КАД БУДУ БОГАТИ КО ШИПТАРИ ОНДА ОЋЕМО

Stvarno balije žive 4x gore nego mi.

ne zna se ko je gori tamo

Žive kad ih smara da seku šume.

Znaš ti dje su šume u BIH?
80% je u RS

I u Kuršumliji isto šume, pa upadaju šiptari da seku. Suština je ista, isti ste kurac, samo što vi imate da prodate šume. A i tipa 50% je pod šumom Bih, tako da ima tu za sve.

Jest ali koja vrsta šume. Nemaš ti pojma mi imamo još za jedno 400 godina gradje, a do tad će novo izrasti.

И поред свега тога "Шуме Српске" у минусу јее.

Rasni
Stvarno balije žive 4x gore nego mi.

Тјеши се Расни, не зна се ко је јаднији. То исто кад се ти и Крле такмичите ко је већа момчина.

Pa znaš ti koliko ljudi ja znam da rade u šumama srpske a ne rade ništa?

Idi na put islama.com

Austrijski časopis Info Direkt objavio je nedavno, pozivajući se na neimenovani izvor iz redova austrijske vojske, da sve ili deo troškova transporta izbeglica iz Libije i Severne Afrike snose organizacije iz SAD

Hm, zvuči kao kredibilna informacija dobijena iz kredibilnih izvora, a prenesena preko kredibilnog medija.

ПА ОВО МОРА ДА ЈЕ ИСТИНА!

Hahaha dobri su ovi bosančerosi dobri

УЕЕЕЕАААААААААААХХ

Rotšild.. Standardno. Zli jevreji žele da islamizuju srbe. Ista priča kao sa pederima. I dalje mi je nejasan taj rezon da ćeš postati peder ako vidiš pedera na ulici. Tako i sa islamom. Postaćeš musliman ako muslimani žive u tvom okruženju. Slaba vam je onda vera i u vašu religiju i u vaše seksualno opredeljenje.. Nesigurni u sebe