Prijava

КАКО СЕ ЗОВУ ВАЛДЕРАМОВИ ДУШМАНИ? ЗУЛУФЋАРИ ХАХАХА

Odličan skeč. Jesi nekad razmišljao da radiš kao stendap komičar?

bice dobro kada se nasele po selima,pa da za jedno 10-15 godina pocne neki rat.

Srbi bi bili manjina u Srbiji i onda bi RS ostala jedina srpska zemlja.

Kad naseli jedno milion arapa postaće veliki vezir.

wowbgd
Srbi bi bili manjina u Srbiji i onda bi RS ostala jedina srpska zemlja.

pobecemo u siriju.da uteramo kurac evropi.SRBSKI YNAT

Mađarska će u Srbiju vraćati 99 odsto migranata

Usvajanjem amandmana na zakon o azilantima mađarski graničari i carinici će od sredine septembra moći da na licu mesta vrate sve za koje prosude da su ekonomski emigranti.
Ovakva tvrdnja stiže od Anastine Kalijus, aktiviskinje mađarskog udruženja Migsol (Solidarnost sa emigrantima), koja se bavi kritikom emigrantske politike svoje vlade i tumačenjem novih zakona u vezi sa dobijanjem azila.

Kalijus je u intervjuu beogradskoj „Politici“ rekla da po izmenjenom zakonu emigranti praktično neće moći da zatraže azil i da će biti vraćani odakle su stigli.

Vraćanje u Srbiju će biti moguće jer je Vlada već u julu usvojila listu „trećih sigurnih zemalja“, na kojoj je i južni sused, tako da svako ko je stigao preko Srbije nema pravo da traži azil.

A takvih je ove godine 99 odsto od svih izbeglica i emigranata koji su ušli u Mađarsku, upozorio je i Helsinški odbor za ljudska prava. S druge strane, emigranti i izbeglice ne žele u Srbiju iako im se tamo, prenosi utiske sa terena Kalijus, ljudi više sviđaju zbog „mediteranskog mentaliteta“.

U Migsolu kritikuju ovakvu politiku vlade Viktora Orbana koja, u strahu od jačanja radikalne desničarske opozicije, preuzima antiazilantsku retoriku Jobika (Pokret za bolju Mađarsku). U praksi se povlače ksenofobične poteze, poput „nacionalne konsultacije“ – kvazireferendumskih listića kojima bi trebalo da se građani izjasne o politici prema emigrantima, koja se brani strahom od navodnog terorizma, bolesti, nekakvog evropskog kalifata….

Među 13 amandmana koji su već pripremljeni, pored (ne)davanja azila stoji i da će na granici moći da se protiv ilegalnih emigranata upotrebi i vojska. Dalje, određena oblast može da se proglasi kriznom, i tamo zabrani ulaz a ona „brani“ gumenim mecima, suzavcem pa i bojevom municijom.

http://www.pravda.rs/2015/09/02/a-sta-cemo-mi-da-radimo-madjarska-ce-u-srbiju-vracati-99-odsto-migranata/

ja bi im dozvolio da sede, napravio bi im centre uz granicu sa madjarskom tamo i onako sve madjari pa neka se zale matici :)

Nasao sam se u Bolnici u jednom gradu van nasih granica sa oficirom Iracke vosjke. Koji je nesrecnim slucajem kao i ja bio na lecenju u istoj. Sprijateljili smo se. Pricali. Komunicirali preko prevodioca na guglu. Pitao sam ga za ISIS. Za celu situaciju u tim drzavama. Kaze: Licno on je morao da pobegne jer nije hteo da bude izdajica. Sada je 2015god a on kaze da je 1997god sve POCELO!!! ejjj ljudi plan 17god dug a jos traje kraja nece biti. Da li shvatate?! Taj ISIS kako ih zovemo mi. A on Ih zove Dash!! To uopste nisu muslimani!! To nije Islam! Taj ISIS minira Islamske dzamije. Miniraju I unistavaju sve sto je islamsko sveto!! To su placenici Americki i Britanski!! Privatna vojska.Koja uvodi svoja pravila i verovanja. Znaci neki zakljucaj JEDNA VRSTA NEKE SAVREMENE SEKTE KOJOJ JE CILJ da izvuce korist iz raznoraznih strana. Novac koji oni prve je nemoguc i neverovatan. Amerika je poznata po zrtvovanju svog naroda zarad interesa i para. Pentagon je zlo. Obama se ne pita nista. Kako kaze ovaj covek meni. Usli u svaku drzavu. Podmitili sve redom. (PONOVIO JE 3x (( IZDAJA,IZDAJA,IZDAJA)) u svim islamskim drzavama. KAZE DA SADAM HUSEIN uopste nije bio onakav kakvim ga prestavljaju. Vec da je ubijen jer je rekao NE americi i predstavljen svetu kao terorista i sl. (Mozda slicno nasem Slobi). U sustini svetsko zlo kojem nema kraja,bice svasta videcete ljudi. Nece na ovome ostati. Kaze oficir iz Iraka da im je Rusija jedino pomogla. Moje neko misljenje je da nema Kine i Rusije da bi do sada bio 3 svetski!! Molim se da izdrze Rusi i KineZi da ne udju u njihovu kozu,da ne potkupe i ne naprave puc i tamo. Mnogo su drzava unistili i naroda. Bice svasta. Ima dosta zanimljivih podataka koji se poklapaju i stvari koje mi je rekao. Trenutno moram ici. Pozdrav

Држи се Адмире чувај леђа посједујеш превише корисних информација. имаш моју подршку!

ArminVanBuuren

ISIS je najveće zlo koje je strefilo svet u poslednjih 2000 godina
Vrlo je jednostavno skapirati ako znaš da su oni Suniti (Sunni) i uništavaju sve koji to nisu
Tvoj poznanik je verovatno bio Shia odnosno Šiit
Sadam je bio Suni i često je progonio Šite (uglavnom na severu Iraka i to Kurde) ali je u isto vreme imao sličan pristup Titu pa je npr u Bagdadu bilo sasvim uobičajeno da oni žive blizu ili čak zajedno. I nije bilo neuobičajeno da su mu "vojna grla" baš Šiti jer ih je tako držao na kratkoj uzici

ISIS šalje bombaše, ruši džamije pa nekome ko nije baš sasvim u toku problema deluje suludo. Ali samo na Šitske.

Zapravo veoma je slično onome što se dešavalo u Hrvatskoj i Bosni.

Nemojmo da se zavaravamo, oni se neće sami zaustaviti.
Iza svega je religija a ogromne pare od nafte i pljačke se prave da se uveća moć,kupi oružje i ljudi

Маџари су лицимурна говна:
https://hr.wikipedia.org/wiki/Ma%C4%91arska_revolucija_1956.

Oko 250 000 disidenata prebjeglo je preko najbliže granice, u Austriju ili Jugoslaviju.

Стајаће она жица тамо и када их Рус поново натера у пику материну, јебући мајку Америци преко Европских леђа.

У јаке деснице, само курац расте.