Prijava

какав постер шта причаш ти

Ne dirajte Marka, on je pričao se Kešeljem preko fb stranice.

Pa to kazem nisam dao negativnu ocenu shto te mrzim, nego poster nije ti bio dobar. Nema razloga za etiketiranje.

и да сам био најгори (нисам, био сам међу најбољима), нема то везе са вашим даунлуком који је високог интезитета

Kukanje i naricanje nad forumom koji je nekad bio dobar, a sad eto ne valja je prilicno daunovski slozices se. A ovo za moda je tacno milion posto, secam se podsmevanja i svega.

Marko za vreme twog mandata je Tilmo propagirao silovanje ovde a ti ništa nisi uradio. A i govno si ovako

иначе сам био много добар са тилмом па га зато нисам бановао... да... а ти га вратио овде цимајући ккосмополиту

говно јесам, то не поричем

Ма океј је Марко овако, него стално виче да смо глуп народ, а заједно са пензосима кука за Милошевићем.

Bohore nikad ti necu oprostiti sto si vratio tilma to da znas. Mozda ti i oprostim al necu da zaboravim

па јел нисмо глуп и лош народ?

ne zman, ja sam prilichno glup i gomno od coveka

A Coa jbg pitao me 300 puta neka ga teraj ga u kurac. Nema Rasnog zato

Ako nije gori od rasnina evo jebi me

Ovaj bombas pored tilma dodje ko papetmaster

I ne drkajte marka realno jedan od boljih modova je bio, mesalina veseli decak i marko carevi

Urad je isto dobar moram reci

Fina spika. Nastavite.

Нисмо баш најпаметнији, то је сигурно, имамо и добре моменте, о томе се може кењати нашироко, али поента је да причаш то и истовремено си у фазону да Слоба ништа није урадио погрешно, е то мене јако нервира.

како није ништа погрешно урадио... пустио је крајишнике да се населе овде

urad je skripta, ne laži narod