Prijava

Ode s Remeom na pivo, naruči Hajneken :D

Ahahhahahaha koliko zdravog hejta na ovoj temi

Mickey Savage

Ode s Remeom na pivo, naruči Hajneken :D

ili još bolje, ne ode sa Remeom na pivo xD

ili još bolje, ne ode sa Remeom na pivo xD

Или још боље, не оде са Ремеом на пиво и још му успут каже да не пије пиво јер су то празне калорије.

Ode sa Remetom na pivo, kaže "veliko točeno, nebitno koje", na TV-u "True Romance", traži da prebace na Dnevnik 2.

Jel ovo napumpala gubice spec za svadbu?

Аха, Ћазим платио да му боље пуши. Он је благосиљао брак, код њега је била свадба, ред је да се испоштује онај обичај да младу пре младожење испроба заштитник. Као у оној песми "Марко Краљевић укида свадбарину". Ћазим му дође онај Црни Арапин. Трагедија је што ће овакви да се коте.

neću vas lagati, rasta je kod mene balansirao na polovini GENIJE-DEGENERIK skale

ovim potezom je degenerik strana prevagnula

svaka čast rasto

Svaka čast za pesmu Fendere,

fender, ne jedi se, postoji nešto što se zove publicity stunt, ne znam kako bih ga preveo

publicity stunt, ne znam kako bih ga preveo

Jevrej

Miki jel istina da si niži od mesija?

odakle to sprdanje prova za visinu? Upoznao sam ga lično, nije uopšte nizak kolko pričate, 175-176 možda, sasvim prosečno

Nema čojeka bez 6ft i 80kg

miki kobasica je prosecne visine, oko 182-3, al je nezadovoljan time i stalno potencira pricu kako je prenizak da bi mu oni koji su ga uzivo videli dali potvrdu i rekli mu ''ma nisi toliko nizak, normalne si visine, cak si i visociji nego sam te zamisljao...ma nije ti glava kao klima uredjaj'' itd

Prihvatio sam svoju visinu i nezadovoljstvo njome i život ide dalje. Neko plati na mostu, neko na ćupriji, a nekoga prejebu i naši i mađarski carinici.

Ajde brt opusti se samo, imam ja druga 170 cm pa je jebao dve ribe, mozes i ti jednu sigurno