Prijava

majke mi tuko bi ga bez razloga da ga vidim na ulici

bombas zashto si labokv?

pajo, polizi jajo... reci sto sam Radicevic

Ja treniram boks ali nemam zelju iz cista mira nikog da povredjujem bez ikakvog veceg razloga.Zasto bi ja nekog pretuko ako on meni nije dirao devojku,ne duguje mi vecu kolicinu novca,ne maltretira mene niti bilo kog meni bliskog,nepredstavlja mi nikakvu pretnju itd...To je bolesno da ja prebijem nekog samo zato sto: u licu izgleda kako izgleda,mama i tata mu daju dosta novca a on nista neradi,zato sto po svaki dan igra 4 sata kompjuter,zato sto me je u 3 sata nocu pitao kako da nadje tu i tu ulicu itd...Cak i da neko bude priso mojoj devojci i pocne da se nabacuje ja cu mu prvo reci "brate izvini ali ona je moja devojka i molim te skloni se" ako me poslusa i skloni se necu mu nista reci ali ako bude uzorljiv i hoce da se tuce epa onda cu ga prebiti.Zasto bi da uterujem strah nekome ni krivom ni duznom jer se navodno zateko na ulici pored mene u 4 sata nocu i izgleda decacki i on posle snosi posledice toga ako bude zavrsio u bolnici i treba se posle citavu godinu plasiti da izadje u grad.Majka priroda nas jednostavno nije stvorila da svi isto izgledamo i to nemozemo da promenimo.

e svaka čast atomski miš.

Ova je tema suštinsko čisto izdrkavanje iz fotelje gde je random bedna masa u stanju da nekog ugrobari a u stvari nije lolololo

mada ako sve shvatiš pomalo hipotetički a ne prosto kao što si ti objasnio, onda i ima smisla. Kapiram da je svako bar nekad hteo da pojebe cecu ili karleušu (dominacija) ili da raspizdi šamar recimo Amidžiću (prebijanje i mučenje) onda tema ipak ima debeli smisao. Samo postalo je interno do mere neprepoznavanja

UŽIVO U ČEKAONICI INTERVJU SA PEDOFILOM NIKOLOMKG80

Какви су то пичкасти ставови, као не би изнабадали Босиљчића нпр.

Aj cica draža ne jedi govna, nego objasni razlog zbog čega smor lik kao što je bosiljčić treba da popije batine od strane tebe dupeglavca koji nemaš pojma sa mozgom i najverovatnije si ziljavština na miljoniti

Ali "IZNABADATI"

E to je posebni termin od kojeg mi se jede govno. Neki random seljanin iz Bg je nekad nekog iznabadao i sada je to sinonim za bilo šta. Iznabadao = lupio šamar, ogovarao, pričao iza leđa, rekao nekome da je debil.

Ajde paljba

Ja mislim da gazda firme koji duguje 12 plata zasluzuje vise batina od pedera na prajdu.Pa jbg. ljudovi preozbiljan sam za svoj uzrast.

pa, izvini, možda ti misliš da pare padaju sa neba i da je lako voditi firmu sa iks zaposlenih -_-

Radjarde sada sam se razočarao.

Milsim da nije problem u gazdi koji ne isplati 12 plata, nego da je problem u čoveku koji pristaje da 12 meseci radi bez plate.

Koliki

D E B I L
E
B
I
L

moraš biti!

Jbt, ako su negde kasnile plate 12 meseci to je bilo u državnom sektoru, i to iz razloga jer su ljudi bili spremni da gule 12 meseci jer su se nadali čudu. Odnosno, očekivali su da se neko drugi pobrine uemsto njih!

Magare se jebe dok je u blatu

i na kraju krajeva, kakva produktivnost radnika može biti kada 12 meseci radi bez plate. Taj masovno krade ili se nada da će nešto ukrasti.

12 jebenih meseci šljake bez naknade. Random radnik dolazi ogorčen na posao i želi da gazda umre otprilike. A očekuje i dalje platu....hahahaah

nemoj da se razočaravaš, -_- je odličan pokazatelj stepena ozbiljnosti na zadatu temu

klasični slepci, radiš godinu dana bez plate jer si svestan da si lenština i da ćeš morati da uložiš napor da nađeš nov posao ili da naučiš nešto novo da radiš

to je penzionerski pandan onom 'brate ja oću da radim, samo nemam gde!!'

Ćuti, državna firma, rešenje za stalno, biće para jbg