Prijava

Koliko puta ste čuli kako se ljudi dive našem mentalitetu, ljubaznosti i ostala govneta... Koliko je to istina? Da li nam to kažu da bi ispali pristojni? Koliko su iskreni? Šta nam pričaju iza leđa?

Vaša iskustva, jako mi je bitno, radim jedno istraživanje...

Samo nas zajebavaju.

Možda se samo na hranu lože.

Normalno da se oduševe kad skočimo da im popušimo kurac samo zato što su stranci

Grci nas nešto i ne mirišu, tj više volimo mi njih nego oni nas. Videla jadna ćirilicu i to neki old skul font i kaže: pa vaša slova izgledaju tako staro i čudno. Ja joj reko lol a vaša kao ne!

Mislim da mi generalno strance koji su kod nas preforsiramo da nam kažu mišljenje pa navaljujemo: te kako ti se sviđa ovo te ono te hrana te rakija te devojke, noćni provod. Nije ni čudo što nam kažu sve da nam je sve super. To je na foru:
- Sine, jel dobra ova krofnica sa marmeladom? Baka pravila! A? A? Jel dobra?
- Jeste bako, jeste... Idem ja sad.

jocko, moram da te obavjestim da si upravo pojeo jedno baš baš veliko govno

Brate Grci su najjaci nasa pravolsavna braca.

ja sam tako nesto samo procitao u novinama, a to normalno nije istina..sto bi neki englez recimo bio odusevljen srbijom.ima jedna stvar koja im se svidja, to znam pouzdano a to su ribe.sestra iz slovenije mi je rekla da slovenci jedva cekaju da dodju u bg zbog riba.jos kad se uzme u obzir kako se oblace nase ribe a kako se oblace ribe iz zapadne evrope onda to ne cudi.verujem da bg dozivljavaju kao neku autlet stajgu

strancima se na balkanu (osim slovenije) najviše dopada sloboda, to što možeš da zapališ u svim lokalima i što možeš da piješ gdje god ti je ćeif, i to što balkan nije toliko upao u iskomercijalizovane stvari. sviđa im se i pristupačnost ljudi, pogotovo u manjim mjestima, jer ti ljudi iz manjih mjesta nemaju puno susreta sa strancima, mada je to maltene u svim državama (evrope) isto

jocko, moram da te obavjestim da si upravo pojeo jedno baš baš veliko govno

Zbog zašto? Zbog Grka ili bake?
Grke realno boli kurac za nas, ne znam u kakvom vi ''paokara, pravoslavna braća'' tripu živite.

:D i zbog bake i zbog grka, a to paok i pravoslavlje, slabo ja to

edit: ovaj dio

Videla jadna ćirilicu i to neki old skul font i kaže: pa vaša slova izgledaju tako staro i čudno. Ja joj reko lol a vaša kao ne!

, jeste glupost

U pitanju je jebena kvazi pristojnost. Inače možda i najgora osobina bilo kog čoveka.

Ozbiljno. Htedoh time reći da Grci mnogo manje imaju dodira sa našom kulturom nego mi sa njihovom. Tu pre svega mislim na relativno mlađe generacije.

лош тенор to sto si nabrojao su totalno nebitne stvari.sigurno da ce nekom strastvenom pusacu da se dopada to sto moze da pusi u restoranu ali bi bilo smesno da to bude glavni razlog sto mu se dopada srb.a realno, to je jedino sto imamo da ponudimo, slobodu pusenja i alkoholisanja bilo gde i ribe.one su glavni razlog.u svako doba dana su maksimalno doterane, svaka istakne svoje adute, i sto je glavno jebu se za pare..moj brat zivi u hjustonu vec 20 god i kaze da se kao nase ribe u americi oblace jedino crnkinje, one po siromasnim krajevima..videli smo svi to u filmovima..kratki sorcevi, duboki dekolte i ti fazoni...

U pitanju je jebena kvazi pristojnost. Inače možda i najgora osobina bilo kog čoveka.

to se podrazumeva..kad neki novinar pita stranca kako vam se svidja srbija, ovaj sigurno nece da kaze:katastrofa, moram da se cuvam da mi ne padne deo fasade od neke zgrade na glavu ili da slomim nogu na neku rupu na putu.ili da kaze hhaha sta vi ovo vozite, jao kako ste bedni itd.

Grci nas nešto i ne mirišu, tj više volimo mi njih nego oni nas. Videla jadna ćirilicu i to neki old skul font i kaže: pa vaša slova izgledaju tako staro i čudno. Ja joj reko lol a vaša kao ne!

kakva gnjecava dogodovština, neka tebe sreća prati nadalje u životu, prijatelju

Exorcizamus te, omnis immundus spiritus
omnis satanica potestas, omnis incursio
infernalis adversarii, omnis legio,
omnis congregatio et secta diabolica.
Ergo draco maledicte
et omnis legio diabolica adjuramus te.
cessa decipere humanas creaturas,
eisque aeternae Perditionis venenum propinare.
Vade, Satana, inventor et magister
omnis fallaciae, hostis humanae salutis.
Humiliare sub potenti manu dei,
contremisce et effuge, invocato a
nobis sancto et terribili nomine,
quem inferi tremunt.
Ab insidiis diaboli, libera nos, Domine.
Exorcizamus te, omnis immundus spiritus
omnis satanica potestas, omnis incursio
infernalis adversarii,omnis legio,
omnis congregatio et secta diabolica.
Ergo draco maledicte
et omnis legio diabolica
adjuramus te.
Cessa decipere humanas creaturas,
eisque aeternae Perditionis venenum propinare.
Ut Ecclesiam tuam secura tibi facias libertate servire
te rogamus, audi nos.

nisu nebitne stvari, jer kao turiste u srbiji ili bosni u mom slučaju možeš da vidiš njemce, francuze, evropljane uglavnom, možda pokojeg azijata, amere slabo. dakle, nas evropljani posjećuju većinom, a u dobrom dijelu evrope takve stvari nisu dozvoljene, odnosno nisu rado viđene, ili su kažnjive, kako god - jasan sam. dalje, turisti koji posjećuju balkan su između 18 i 35, do maksimalno 40 godina starosti, što dovodi do zaključka da su to ljudi ''avanturističkog'' duha, što opet vodi do toga da im je partijanje jedna od bitnijih stvari, ne najbitnija ali da je bitna, bitna je

a te žene koje spominješ, ne znam, te koje izbace sisurinu gdje god stignu nisu baš poznate kao poliglote, tako da se sporazumjevanje sa njima svodi na minimum

da cene pica, mogu da piju po kaficima sta hoce za sitne pare.ali se sigurno razocaraju kvalitetom pica..ma oni uglavno i dolaze ovde kad je neki koncert.ne znam koliko njih je namenski islo da vidi srb.ali broj je sigurno premali