Prijava

http://vukajlija.com/recnik/autori?q=rockangel

Ja zaista ne znam kako je mogla da vam se potkrade greska da dozvolite da neko napravi nalog pod imenom rockangel, ako je to ime vec zauzeto. Mnogi sajtovi imaju program koji ne dozvoljava registraciju pod imenom koje je vec zauzeto.

Da nisam trazila sebe u pretrazi autora, ne bih ovo ni videla.
Jos pritom da taj neko postavi isti avatar.

Ja taj nalog pre tri dana nisam pravila, sto mozete i da proverite po IP adresi.

Molim clanove ovim putem da provere da li se mozda i njima slicno nesto desilo, cisto da znam da li je u pitanju neki kvar pri kojem se nalozi sami od sebe dupliraju, ili je u pitanju neka osoba koja je pokusala samo mene da ugrozi.

Ukoliko je neko pokusao da me na ovaj nacin ugrozi, molim admina da mi posalje sve podatke i IP koje je u mogucnosti da prikupi sa ovog duplog naloga, jer zelim da odem u policiju i na sud sa tim.

Ja to necu da trpim.

Hvala

Nadji si pametnijeg posla.

јерси то ти на аватару?

meni nikad nije bila zanimljiva ova s

Ima i dva Paninara, pa se ne kurče.

dali bimi izdrkala dupetom mozda?

P.S. Molim moderatore da obrisu spam komentare, a da sankcionisu autore eksplicitnih komentara. Ovo ipak nije tema gde je takav sadrzaj prihvatljiv. Ovde prijavljujem kvar, eventualno stetu.

шано душо модераторе боли курац

jer zelim da odem u policiju i na sud sa tim.

лол

далиси још са пакистанцем илиси можда прешла на сирице сад кад су ин & кул?

Moj komentar nije bio ekspicitan ali moze postati ako ti tako zelis, namig.

Izvolte na cet, pa pitajte sta hocete, mozda vam i odgovorim, a ja na ovoj temi cekam moderatore i admina da mi odgovore.

pre ces docekati da te stec smuva

platio bih ti mozda, daj sliku dupeta da ti kazem

мрзи ме сад на чет гледам неки филм па нећу да се задржавам, ај ми само одговори то за сирице, актуелна је тема па оно, плс