Prijava

Realno koji će nam kurac.Forum i ovako niko ne moderiše a skripa odabira postere i definicije.Ne vidim svrhu iliti "posao" moderatora jbg

ili da se ja umodujem

Kaizen da proda sajt rasnom, rasni da raspodeli 2-3 moderatora, ti moderatori da čim krenu da zabušavaju sa poslom, rasni ih smenjuje i tako u krug.

Šanin post koja je jedna prosta istina samo loše upakovana!

rockangel

Pridruzujem se napustanju vukajlije iz razloga sto je na ovom mestu toliko eksplicitnog vredjanja, a moderatori ne reaguju.

Ja ovaj sajt pamtim po tome sto se svako vredjanje sankcionisalo, ali sada eto svako svakog moze da vredja na cetu i na forumu, a da za to iste sekunde ne odgovara.

Pre 7 godina kada sam se registrovala, nisi smeo da pisnes na cetu neku uvredu, automatski bi bio banovan bez upozorenja.

Ovo sad na sta lici sajt je katastrofa!

Toliko odvratnosti i vulgarnosti na jednom mestu, mnoge stvari bi ladno mogle da epilog dobiju i na sudu.

Ja na ovom sajtu vise ne vidim nikakvu satisfakciju. Sve sam sljam, olos i mulj!

Vukajlija vise nije recnik slenga, nego enciklopedija vulgarnosti i ogavnosti.

Jebite se svi! I ti se Kajzene jebi, sta si dozvolio!

Toliko odvratnosti i vulgarnosti na jednom mestu, mnoge stvari bi ladno mogle da epilog dobiju i na sudu.

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Zamisli rasnog na sudu troluje sudiju hahaha

Koji kurac moj grad ima veze sa uklanjanjem modova?!?!?

jesi to iz prijedora picko
koje si godiste znam ja zajebane likove tamo

jesam iz PDa, ako ti je pinkman zajeban onda ne znaš nikoga.

ahhaha prijedor kapiram kao prijedlog pa se izmeni samo malo na kraju i zvuci kao onaj grad :+P

malo teže za kapiranje ali da :)

Ниђе везе ал' ето...