Prijava

Mi Republikosrpskijanci smo sjedinjeni.

Skočko, radim u ovoj zgradi iz spota, njima u čast ulica se zove Ulica 12 beba. Svuda na 3. spratu su slike iz tog perioda.

не знам чему ово вечито надметање ко је већи србин, исто као кад би постојало такмичење у једењу гована па ко највише поједе пре повраћања победио

зашто ико тако жарко жели да буде припадник најгорег народа на свету, па још и већи него остали?

Srbi su generalno govna. Ne znam zašto, ali jesmo. Ipak, ubedljivo najgora sorta govana su beograđani - proliv tip.

znas kako brate
ne bi nas narod nazivao najgorim,jer ne stoje stvari tako da narod,nacija sta vec ima svoju osobinu neku aku...svaki covek i zena su indiviue za sebe,cak i oni sto tako ne deluju...mnogo realnije podele imaju i ni jedna nema veze sa narodom...osobina,stil,itd...mada cak i unutar toga svako je svoja indiviua...ja sa svakime mogu da se zgotivim ili da hejtujem bez obzira kojoj pripada od tih podela jer svugde ima i gotivnih i nebitnih i guvana...a da ne govorim o nacijiama gde niko nije birao gde ce pripadati i gde je to nesto sto ti je dato rodjenjem jednostavno i to je to...zato je to jedna od najglupljih podela za nekakvo osudjivanjem...

zasto neki se loze tako sto su neki pripadnici nekog naroda...pogledaj vola iz kupusa
prvo bi rekao da je latentni homos...sigurno misli da je je macho macho men jer se lozi na srbstvo...ne postoji nista cime bi se on mogao pokazati kao ljut,pa ide na klimave macho macho men tripove gde pokusava ispasti macho macho men u ocima onih koji isto tako tripuju na isti nacin...drugo nema apsolutno nista gotivno u vezi sebe,pa pokusava da napravi nesto gotivno u vezi nacije kojoj pripada iz istog razloga koji sam naveo u macho macho men primeru...
sad ne kazem da se svi iz tog razloga ko ovaj degenko loze,ali eto jedan od primera

Ipak, ubedljivo najgora sorta govana su beograđani - proliv tip.

Jesmo najveća govna, evo prvi ja. Ali činjenica je da nam vaše žene uvek pre daju nego vama međedima, baš zato što im praziluk viri iz bulje pa se tripuju da su porasle na lestvici ako ih kara neko ko je iz Beograda. Palanački mentalitet jebiga. To su jednostavno činjenice.

Beogradjani su glupi jer su došli iz nekog kaljavog sela bez struje (u najboljem slučaju njihovi roditelji) i sad kad dodju u veliki grad oće da se dokažu da su kul a ne noob i onda podržavaju stavove protiv srba, EU, imigrante, cigane.....

Svi smo mi Čedini drogoši

KAD UDARE IZ SRPSKE VUCI, KO SU SRBI ZAPAMTIĆE TURCI

Srbi su mi pushili gowno.

Iz Trebinja i Banja Luke ja volim da jebem tuke he he

Ja samo jedno da vam kazem: ako mislite da ste veci srbi od srba onda i niste srbi nego nesto drugo vece od srba. Pozz

Mi smo Republikosrpskijanci.

-----\čunjčunjčunjčunjčunj/-----
--------\čunjčunjčunjčunj/------
---------- \čunjčunjčunj/--------
-------------\čunjčunj/----------
---------------\čunj/-------------

Više muslimana živi u Sandžaku nego u čitavoj RS.

Od Srbije smo u ratu kao pomoć dobili:
1. Kradljivca veš mašina Arkana
2. Škorpione koji prave lažni snimak ubijanja u Srebrenici
3. Zabranu ulaska izbeglicama u Beograd