Prijava

Kako se zvao onaj lik sto je bio u prvom, drugom velikom bratu, bio satro neki umetnik, dugu kosu imao, stariji lik malo?

Peđa D Boj ja mislim

Ma ne bre, anonimus je ovako, mislim da je bio one sezone sa enom, markom i ekipom.

IMAO ONAJ BRAT ŠTO JE TETOVIRAN BIO
DA L ĐANKARLO JEBEM GA

Idemo tuljan ja box, tuljane ti ai na redu na temi ajde

Stavljajte ceobatih necemo ga zavrsiti do 4 ujutru

БРАТЕ СТЕВАН УСРО НАС

nekako najvise volim kod rijaliti programa kao sto su farma ili veliki brat jutro nakon ulaska ukucana u kucu..svi ujutro lice na Pepa Krsta posle bolesti..

шта је начинио стеван све побрисано

Hahahaha, ovo kao da je Pezos pisao! xD

Lepomir Bakić, bivši inspektor i bodi-bilder, koga se svi sećaju kao gologuzog policajca koji je u rijalitiju „Sladak život“ pokazao stražnjicu prilikom depilacije, rešio je da se oproba na farmi. Lepomir je nakon gologuzog izdanja privukao pažnju javnosti novim provokativnim fotografijama sa žurke transseksualaca, nakon čega je suspendovan iz policije.

– Ja sam Lepomir Bakić, šampion sveta. Biće vam teško sa mnom. Braniću obraz i čast patrijahalne srpske porodice. Ko me dira, umem da se branim. Istina i samo istina – rekao je Lepomir na početku.

http://s10.postimg.org/6g7vvdsut/Capture.png

Haha koji ste vi retardi što gledate to

Pitaju Krleta da li ce nedostajati zeni, ili da li ce biti ljubomorna

- Ne ona nije posesivna, ona je nežna srna. Nedostajem joj kad odem u prodavnicu da kupim nešto, a kamoli ova tri meseca.