Prijava

http://vukajlija.com/forum/teme/68014-prijemni-ispit-za-studije-daunlogije?strana=5#post_3297636 bobe,olaksavanje rada uvek je prioritet,zasto bi se mucio s agresivnim daunom kad mogu da mu jednostavno dam preko hrane lek...meni je bitnije izlecenje dauna od samog procesa lecenja,za razliku od recimo marka koji uziva u samom lecenju a izlecenje ga i ne zanima toliko xd

Јел реално да боб рок седи цео дан и смишља како негога да спусти, али добро то, треба времена признајем...
али да едитује оно што је написао, али скроз да едитује, да промени изречену мисао... е толики даун нисам јбт..

кажем само ЂИДО У ФИЋКА

Олл, наравно.. Мада понекад, када ми се заиста допада посао који радим, не настојим да га олакшам или што пре приведем крају већ га натенане одрађујем и густирам. А ето ово лечење дауна је баш такав посао. Уживам заиста у сваком његовом сегменту, а понајвише у постављању таћне дијагнозе и поступку лечења дауна:))

Пругасти даун светли у мраку

bobo
POPUŠI MI KURAC
(kako god se na ljutom jeziku tvog gurua kaže, kapiraš me )
i da

LJUTO MI GA POPUŠI
skeč glavice daun đovak gluten sisaj kobjašnjava mekano

http://vukajlija.com/forum/teme/68014-prijemni-ispit-za-studije-daunlogije?strana=6#post_3298114 slazem se i sa ovim,kolega bob...ja ponekad isto uzivam u analizi,lecenju i ostalim delovima ovoga posla,ali samo sa sto kaze bushido zivopisnim daunima,vecina daunova nisu mnogo zanimljivi i zivopisni pa na njih gledam samo kao na obican posao i gledam sto manje vremena da im posvetim

Да расни је рецимо безлични сиви даун. Ширкан је доста живописнији даун.

došo kof kvočke? pile malo

Boboa Rokoa trajno banovati smorio temu
.....
A i sam je daun.

PLJEKA
LJ
E
K
A

Nemoj ti meni

ПЉЕКА
Љ
Е
К
А

daun spikom proglasavam sledecu spiku
-spiku o tome kako sam ja idol bok roku i panceri kao i jos nekima za koje to nikako ne stoji kao normalno neko stanje,nepreterano i nekretenski...ti ljudi objasnjavaju na svoj nacin,koristeci nekad izraze i nacine koje ja koristim i kojima kao vlasnik autorskih prava na njih totalno dozvoljavam jer umeju fino da ih koriste,cesto bolje nego ja...gotoive me jer objasnjavam jako i ja njih gotivim jer objasnjavaju jako i tu nema tog kopiranje,idol i raznih kretenskih sranja koja uopste tu ne stoje a vidjao sam ih vise puta od strane vise osoba i kao vodi se kao neki cinjenica sta vec,koji kuras...cinjenica je isto onoliko koliko je cinjenica da stecan tuce mater svoju...velika je razlika izmedju uzajamnog postovanja zbog objasnjavanja i nekog platonskog sranja...sranja i praznih i glupih prici na vukajliji ima prezilion ali ovo je jedna na koju bas hocu da stavim tacku da je preretardirana jer me iritira ljuto shutnuo bi vas u chmar

autori koje sam video/zapamtio da su su nazvani mojim idolopokloniocima vise od 3 puta od strane vise od 3 osobe a na koje ja ne gledam tako kao vlasnik autorskih prava na svoj stil

pancera
bob rok

pomenuti autori kad god hoce da zaustavu takve kretenske spike mogu to uraditi linkovanjem ovog posta

ali stecan zaista tuce svoju majku

A i pancera te zaista kopira

Panćera nije klasični konzument ljuti-fruti bonbonica ali je dobar momak jako.

http://i.imgur.com/ZujPU4b.png

Mala Mađarica posmatra Panćeru

Оцрта све фино и овако ретардирано напише 70... клањо д леџенд

Pazle brt, daj da vidim kako si mene odradio. Oću da vidim kako izgledam u očima umetnika Clannada.

Неам шта ја да се настављам са мацом дискрецијом. Тип је једноставно исфрустрирани и од хумора оперисани дебил чија се неважност мери са авериџ дауном из чекаоне. Чак је и Расни потребнији сајту него маца дискреција илити пасус даун како коме милије. Љубоморан је на господу са Института јер за све ове године на сајту никада није био покретач нити аутор неке квалитетније спрдачине на сајту, једино што зна то је да балави о политици пљује Вучића и најебава се мајки ауторима одавде. Сасвим сасвим небитна главица. Нико на њега не би ни обратио пажњу да га ми нисмо пробили стављајући га на топ листу дауна. И уместо да нам буде захвалан он нас још и прозива и псује. Битанга

Rasni je ozbiljno shvatio prijemni, tražio ban na 100 dana, otišao da se sprema.

cupi brate znaci crtas ovo je prebrukicau krsta mi