Prijava

Прво бих искористио прилику да честитам свима који су прошли у осмину финала овог такмичења, али и онима који нажалост нису, на коректној борби.

Ова рунда је на сличном принципу као и претходна. Укупно 16 такмичара је смештено у 4 групе по 4. Пролазе по двоје из групе. Право да гласају имаће и учесници који су испали у првом кругу, али о том (или "отом") потом.

У новоформираним групама мислим да нема такмичара у истој групи који су се налазили у истој групи у групној фази (кад прочитам поново, глупо звучи ова реченица али укапираћете).

ЗАДАТАК: У ОВОЈ РУНДИ ПРАВИТЕ РЕАКЦИЈЕ ОД ГИФОВА ИЗ ЦРТАНИХ СЕРИЈА!

НОВОНАСТАЛЕ ГРУПЕ И ЦРТАЋИ:

ВАЖНО!

Реакције постављајте кад хоћете. Сутра идем на неку свадбу па видећу да ли могу са телефона да испратим све. Али ако сви поставе убрзо, до сутра поподне, слободно гласајте у ПВТ или јавно, како ко жели. Дају се 1 и 2 бода. За двоје нема бодова. У случају истог броја бодова одлучиће количник који се добија дељењем плусева са минусима. Онда иде нокаут фаза. Као што рекох, гласају сви који су учествовали или учествују на такмичењу. Поздрав од Чегија.

--------------------------------------------
Glasanje je pocelo nocas kad je Rasni objavio reakciju i traje do danas, ponedeljak u 16h.
--------------------------------------------

РЕЗУЛТАТИ:

ГРУПА Е: ПИНГВИНИ СА МАДАГАСКАРА

- Сијалица - 17
- Јебе ми се за ник - 15

- ГрејВулф - 9
- Стеван - 7

ГРУПА Ф: СИМПСОНОВИ

- Кафа - 20
- Фендер - 15

- Анђелко - 9
- Лукац - 1

ГРУПА Г: МАША И МЕДВЕД

- Флов - 15
- Контроверзни - 11 (17/9 = 1,89)

- Еру Илуватар - 11 (20/13 = 1,54)
- Валдемар - 8

ГРУПА Х: ДИЗНИЈЕВ ПО ИЗБОРУ

- Даре - 19
- Партизанка -18

- Џонимир - 10
- Расни - 1

Takođe čestitam svima koji su prošli... biće urnebes reakcija sa ovim temama :D

Sad je ekstra jer imamo brdo gifova na netu.

đe dora istražuje jebavam maiku?

Oću ja pingvineeeee :'(

mene si potrefio u crtani, imam i temu otvorenu tako da mi se dodaju još 2 boda lolo
http://vukajlija.com/reakcije/163975

Eru, a jes crtani inspirativan za reakcije dusu dao :)

Ja prvi put gledam, ovo je veliki izazov. :)

Zna li neko kako da unormalim sliku kod Pingvina sa Madagaskara, na 90% klipova slika okrenuta za 90 stepeni?!? Jebli me pingvini da me jebli!

Sad ću proam, mada nisam siguran da pali.
EDIT: C!

Znam da ima taj problem, nik. Aj ako niko ne uspe onda da promenim crtac, a?

penguins of madagascar gif

Kucajte ovo.

http://ezgif.com/rotate

EDIT: Mislim, odradite gif standardno, pa ga onda rotirajte na ovom linku.

Rotiranje kompletnog videa je duži posao. Morate da skinete kompletan flv/mp4, pa da ga konvertujete u .avi, pa da ga rotirate kroz VirtualDub.

Sve u redu Čegi, nadjoh od ovih preko grane...