Prijava

ШТА СЕ ОВО ДЕШАВА ДАУН СЕ ШИРИ САЈТОМ КАО ШУМСКИ ПОЖАР И НЕ САМО ТО ДАУН ЕВОЛУИРА ПОГЛЕДАЈТЕ ДИРЕКТОР ЈЕДАН ОД ТОП 3 ДАУНА САЈТА САДА ЈЕ ВЕРЗИЈА 3.8 САЈТ ЈЕ У ОПАСНОСТИ ПРЕД ДАУНОМ

Ti nisi pravi bob rok, ti si Riha mejmune.

РАСНО
РАСНИ ЈЕ
ЈА НЕ ЗНАМ ДРУГАЧИЈЕ
ЈА НЕ ЗНАМ
РАСНИЈЕ

stalno tražim crnu damu
ko da nema drugih karata
od tolikih devojaka
zavede me žena udata

JA OVDE MORAM DA KAZEM DA VRLO DOBRO JEBEM!

Khm, oću reći, da, slažem se sa mišljenjem da se daun širi sajtom poput požara...

ДАУН СА СИСТЕМОМ САМОПОТАПАЊА ЈЕ ВЕЋ НАПРЕДНИЈИ ОБЛИК ДАУНА ЉУДИ ЈА ВАМ КАЖЕМ ОНИ ВЕОМА БРЗО ЕВОЛУИРАЈУ И ЗАВЛАДАЋЕ ЗА ПОЧЕТАК САЈТОМ А КАСНИЈЕ КО ЗНА САСЕЦИМО ДАУН У КОРЕНУ ДОК НИЈЕ РАЗВИО КРОШЊУ

MENE NE MOŽETE SASEĆI JER JEBEM VRLO BRZO, ČAK POSTOJE PREDPOSTAVKE DA JEBEM BRZINOM SVOTLOSTI, ALI NIKO TO NIJE MOGAO DOKAZATI, JER SE UGUŠIO KAD JE VIDEO MOJ PALAMAR.

aj ne seri bobbo

Vremena se menjaju. Stvari se menjaju. Priznaćete, gotovo sve se menja. Ali nešto ostaje isto. Nešto što iz generacije u generaciju radimo. JEBANJE. Jebanje je nešto sto bi se moglo opisati, ali ne i definisati. Svako ko jebe shvatiće... Ko udara tako pozno k'oda mu se tresu jaja na kapiji zatvorenoj subotičkog kupleraja? Zaškripaše teška vrata, i na njima sova prnu, tu izadje jedna teta i pokaza pušku crnu. Diri diri dičke daj mi malo puške i jedno ćebe da ne grebe, pa da vidiš ko koga jebe. Tvoj nos brzi voz, moje dupe stanica. Henc, penal, šut, go baba pita šta je to, deda kaže fiskultura, baba legne deda gura. Ja ne biram pravac, ja ne biram smer,ja sam pičkožder. Kad ja prdnem sve se pali, kad ja podrignem, sve se smrzne, jbg smrad iz usta. Jebem u šoferskoj kabini,diskrecija zagarantovana. Ko ima bradat kurac, taj nema brkove i bradu,ko nema brkove i bradu taj ni nema kurca! Kud ja prodjem,pičkinog dima nema. Iz kreveta smrdi pič etina,pička puštena u pogon od strane zvaničnika.

ovo mu stoji u opisu

I DA, DAUN SA SISTEMOM SAMOPOTAPANJA JE RAZVIJEN DO SAVRŠENSTVA, I SVI POKUŠAJI DA SE ON POVRATI SU SULUDI.

Daun riha ušo sa daun bob rok profila.

dijete izađi malo vani, divno je vrijeme

најодвратнија нога икада