Prijava

Dakle, Primera.
Spektakularnom najavom, neko bi rekao da se za trofej takmici 20 timova, objektivno takmice se dva.
Ove godine usli Las Palmas, Eibar i Betis. Strucnjaci prognozirali povratak prva dva tamo, Eibar odvali Atletik, LP u tri picke materine (kanarska) kao Denver u NBA, Hihon otkinuo dva boda Realu, Barsa jedva sa Malagom..

Valensija i Sevilja nikad jace, Betis i Viljareal imaju solidne timove..

Vasa misljenja o ligi, za koga navijate, od kada, zasto itd.

E znaš koliko je zanimljiva utakmica izmedju Betisa i Deportiva npr. Može lok.

E jebo uvod sad, nego da napisem sad negde, dakle u avgustu, da Atletiko ove godine uzima sve trofeje. I LS i Primeru i Kup Kralja. Aukurac sve.

Kakav tim jebeni imaju, disciplina za 10, onaj Grizman jebe jako u sve predele tela, ali odbranaaaa. Svrsio sam malo u gace kako igraju ljudi.

Одвалио Атлетико 3:0 Севиљу у Севиљи.

Kakav tim ima Sevilja jebote, napadaju celo drugo, ovi su sve izblokirali, ali sve jebeno. Kakva odbrana. Da je igrao Martinez od pocetk umesto Toresa govnjavog, bilo bi 5-0.

Ladno pratiš ovo i dalje. Ja sam i Ligu Šampiona prestao čestito da gledam. Filološki ftnj.

ODUVEK SAM VOLEO I NAVIJAO U ESPANA ZA VILJAREAL
CAPDEVILA
NILMAR

NAPRED VILJAREAL!

ŠPANSKI ARSENAL!

http://cycling-passion.com/wp-content/uploads/2013/02/nihat-kahveci-darko-kovacevic.jpg
Od kad je ovaj dvojac napustio RS ne simpatišem više nikoga u Primeri. Pratim, ali nije to to... :((((

sevilja enormno jeben tim ima ove godine

jebi ga ja sam navijao za real jos pre nego sto to bilo popularno...
ovo mi prvi dres koji sam imao (mada nesto ne verujem da bio orginal):
http://www.classicfootballnumbers.com/wp-content/uploads/2014/06/REAL-MADRID-1994-96-HOME.jpg

danas ih ne gotivim nesto posebno ko ni ostale.

кад то није било популарно?

cak mislim da ce atletiko bit drugi, zajebi real

eh...

Đe je Ligue 1, Eredivisie, Bundesliga, Seria A, ona Portugalska liga? De su teme za te lige?A?

http://cycling-passion.com/wp-content/uploads/2013/02/nihat-kahveci-darko-kovacevic.jpg
Od kad je ovaj dvojac napustio RS ne simpatišem više nikoga u Primeri. Pratim, ali nije to to... :((((

Ау, јеб'о те.. Дарко и Нихат. Оне сезоне ако нису дали 40 голова скупа! :Д И мало је фалило првенство да освоје. :((((((

Ko nije navijao za real kad je igrao Zidan, kontam da su i ovi iz Barselone tad navijali za njih lolo.

Valensija i Sevilja nikad jace

Sevilja je imala jače timove prošle i pretprošle godine, ove su doveli neke ''rizične'' igrače tipa Ramija, Imobilea i sl. , a prodali su skoro sve najvažnije igrače iz zadnje dve sezone.

Pazi Valensija je svakao u nekoliko navrata imala mnogo jači tim nego sada. Počeo sam da ih gotivim kao klinac, 2000. i 2001. su imali premoćan tim sa Ajmarom, Mendijetom (za kog moj ćale i dalje smatra da je mogao da bude najbolji ikada da nije otišao u Lacio lolo), Kanjizaresom, Ajalom, Barahom, Lopezom i sl. Ali su nekako bili od onih baksuznih ekipa koje ne mogu da osvoje ono šta bi trebale.

Isto tako i Deportivo, nikad neću zaboraviti gaženje onako moćnog Milana i krivo mi je bilo što su ispali od Porta na triperski penal 2004. u polufinalu. Kontam da bi otkinuli Monako u finalu čisto da im se osvete za onih 8-3 lolo.

Hahahahaah Sasuolo skor 2:0:0

Juventus skor 0:0:2 ahahahahahahha

реал је мејнстрим од неке 60-е године

Real Betis>>>>>>svi drugi Real klubovi