Prijava

SVESTAN SAM DA SAJT PUNO GUBI ALI MORAM DA IDEM ZBOG UČENJA, JBG JURI SE PROSEK. OVO LETO SAM SE BAŠ IZUŽIVAO NA VUKAJLIJI I BILO MI JE PREZANIMLJIVO. POSTAO SAM ČAK I AUTOR MESECA NA POSTERIMA.
PRVI MOD KOJI NAIĐE NEK MI STAVI BAN OD 100 DANA. VIDIMO SE DRUŠTVO SVE VAS POZDRAVLJA RASNI :*
<333
EDIT: ODRŽAVAJTE MI TEMU O IMIGRANTIMA :(

junacki pozdrav za rasnog o7

Pozdravi odelenje od mene

puko razred,cale prepilo modem. RiP brate. :(

Ja i dalje čekam ban!

Srecan polazak u skolu poyy

pitanje za moderatore
zasto mesecima nema nikakve aktivnosti na vukajlijinoj fb stranici?jel vam sns placa da ne budete aktivni na fb?zasto ne radite ono zbog cega su ljudi lajkovali stranicu, svi se zale kako sajt propada i ide u zaborav a vi ne preduzimate nista..

stvarno jebote.mislite na ljude koji su lajkovali stranicu...

Kaizen je od februara preuzeo isključivo na sebe Fb stranu, poslednja objava koja "nije njegova" tamo je od 8. februara (reakcija "Ono kad si rođeni prevarant").

ne budi ckapi,oteraj nekog u kurac,pominji familiju i valjda ce te neko banovati,pa ces onda moci da dolazis sa drugih naloga bez presije.

Ko da ga banuje kad niko ne moderiše može samo da dobije 1 dan za 10 uzastopinih postova lolo

па то је све и досад радио и ништа

ај да је син председника државе а не неког рандом дрвосече па да има такву протекцију док прави од сајта септичку јаму

Lično ću pitati Vučića, da li su on, ili njegovi SNS-ovci platili neaktivnost stranice na FB. Ukoliko odgovor bude NE, najebaste.