Prijava

kako se ulazi u ligu vasu?
EDIT:Usao

ocu morati nesto naknadno da radim? znam tri igraca kako izgledaju od ovih mojih

sajt je pukao a prvenstvo jos nije ni pocelo

ocu morati nesto naknadno da radim? znam tri igraca kako izgledaju od ovih mojih

Možeš da vršiš po dve izmene posle svakog kola u smislu da zameniš dva igrača, izmene klupa-prva postava možeš neograničeni broj puta da radiš. Kad se završi grupna fazi moći će 5 izmene, a u nokaut fazi između svake utakmice 3.

404
Kategorija nije pronađena

Niste u mogućnosti da vidite ovu stranu zbog:

out-of-date bookmark/favourite
Sistem za pretraživanje koji ima listanje po datumu za ovaj sajt
pogrešna adresa
nemate pristup ovoj strani
Traženi resurs nije pronađen
Došlo je do greške prilikom obrade vašeg zahteva
Molim probajte jednu od sledećih strana::

Početna strana
Ako i dalje postoji problem, kontaktirajte sistem administratora ovog sajta.

Kategorija nije

ahhahah rekao sam da je*ava
teški profesionalci prave fantasy

А јебем ти званични сајт првенства кад немају индекс у статистици. Гледам сад ко је шта урадио, и сабирам и одузимам ко кретен.

Hahah, odgledaj sad nešto od 9, posle će mvp valjda sračunati. Jeste malo seljački sajt, tj. nije se ni malo popravio od svetskog, tipa, bilo bi do jaja (malo i nerealno) da ima live statistika i sl. na sajtu, ne puko prepisivanje posle utakmica samo.

Printezis ojebao, i Đani isto, al skup mnogo 130 bio.

Mlatoni mađijo spasao si me! Radulja bi me posro.

IMAM TRI USTAŠE JEBEM TI SVVE

Ja izbacio Bjelicu da bih imao Belinelija i Gobera :D

https://pbs.twimg.com/media/COKQIxGWoAQrt-H.png:large

Ovo su sracunati indeksi za utakmice u 3, sa mozda po nekom greskom koju ce ispraviti

Јеси ти то радио? Иначе, не види се, мала је слика.

Ma jok, ovi sa MVP. Skini na komp pa zumiraj

КАД СЕ ЗУМБИРА НЕ ВИДИ СЕ НИШТА

Loše kolo jebemu, Kruno i Galinari ojebali, nisam ih imao ni u tragu... Mada sam razmišljao za Kruna.

Kalina je morao više... :(

Oko 160 bi trebalo da imam ako sam dobro izračunao

edit: oko 150, zajebo sam se

Ja ga izbacio, imam 3 italijana u timu, ne mogu svi ofigrati dobro.

Idem da se ubijem izbacio sam Galinarija jebenog i Bjelicu. Jebem ti borisa dijaa i Gobera i Diksona

Al je meni danas dan, jebeni Bogdanovic potres mozga, izasao sa 9 poena, onaj majmun kole ne igra Gobera, danas Markovic unistio Rodrigeza, al aj, to mi nije toliko zao. Koliko mi je zao Diksona jebenog, imao 17 poena, 9 asist, ali jedno 16 promasaja iz igre, bice indeks 8. Izvukli me Zoric i Saso Salin jebeni lolo sto izbaci Galinarija zbog Bogdanovica hrvata jeebem ti zivote lutalico majku usta