Prijava

Осморо такмичара је остало. Креће нокаут фаза, односно дуели. Укрштају се групе Е и Ф, те Г и Х из претходне фазе и игра први из групе Е са другопласираним из групе Ф, први из Ф са другим из Е итд. Вођени тиме, дошло се до свих дуелиста а они су:

У 1/2 финалу спајају се победници ПАР 1 и ПАР 2, као и ПАР 3 и ПАР 4.

ЗАДАТАК:

Након свођења "такмичарске ширине" и давања одређене теме са моје стране, у овој рунди дајем 3 стране серије а ви бирате из које ћете правити реакцију. Дакле, након домаћих и цртаних серија имамо и одређене стране.

Серије:
1) LOST
2) Mućke
3) X-files илити Dosije X

Срећно!
--------------------------------------------------------------------------------------
ГЛАСАЊЕ:

Што се тиче гласања, упознати сте а видим и да је већ почело. Последња, Фловова реакција (која је и одабрана, свака част :Д) је стављена у први пост.

Мала промена у вези гласања (односно допуна) јесте та да поред људи који могу да гласају (такмичари садашњи и бивши) имамо још једно лице које сам замолио да гласа а да се није такмичило. У питању је Натнат која се данас вратила у школску клупу. Дакле, Нато, можеш гласати у ПВТ али мислим да је боље на теми како не би неко помислио да постоје одређене малверзације.

...

Glasanje traje do veceras, do 22h.

Rezultati glasanja:

Par 1:
Sijalica - 10
Fender - 3

Par 2:
Jebe mi se za nik - 8
Kafa - 5

Par 3:
Partizanka - 8
Flow - 5

Par 4:
Kontraverzni - 11
Dare - 2

Čestitke svima koji prođoše i svaka čast za izbor :)

Olakšanje mi je što sam ispao, čestitam pobednicima!

олакшање је кад се исереш

олакшање је кад се исереш

Pa da, israo se, to se ljudima nije svidelo, olakšanje.

Jesam li pobedijo više?

Ja postavljam sutra kad se domognem kompa :)

@flow

nema rokova ali napravite do veceras, kako bi se glasalo do sutra ujutru kad bi i 1/2 finale trebalo da pocne.

Опет неко такмичење?

Јашта. Уносимо мало живости на сајт. Него кад си већ ту, одабери ми Видовиту Виду, 'оћу да слушам Радио Мораву у Кафани, мрзи ме да укључујем радио. Лололо