Prijava

Jesu bili u trećoj emisiji dosadni i prilično jadni kao u drugoj ili su bili samo jako jadni kao u prvoj?

Da, ali je u emisiji bio Ćićo umjesto onog što će da te nađe i da ti jebe mater?

A je li bio klavir opet haha?

Puzzle-Fox
Da, ali je u emisiji bio Ćićo umjesto onog što će da te nađe i da ti jebe mater?

Jeste, zato sto je onaj krenuo u potragu

Mitrović mu rekao da povede Andriju Miloševića da traže Marka haha

"Vidi brate, nije ti ono fino što činiš.. Zoveš onako u emisiju sprdaš se sa ljudima, ono đeca poslije gledaj. Nemoj više. Je l važi bajo?"

Tako zamišljam Andriju Miloševića na Markovim vratima

хахахгаха да

иначе пазле неко је звао и чим је рекао да је из чачка исекли га, ваљда мислили да сам ја

Haha ja kapiram da su ti broj blokirali ako se zove na mobilni. Ali ako uspiješ da se uključiš sljedeći put javi se sa "yo, yo, yo. Kosjerići su in the house!"

Evo mi ga Ariel u firmi, došao na sastanak sa nekim piaruljama.

Sutni ga u glavu

Ili javi gde ti je firma ako sam na 10min da dodjem ja da ga sutnem

Jbg, završava sastanak za koji minut, biće ubrzo na početku Knez Mihajlove ispred Zepter zgrade. Dolaziće još.

немој агилни шутнуће и тебе у главу

Neće, volimo se mi, iako tako ne izgleda.

A pravo da ti kazem i ne zelim nesto da ga sutnem bas mi ono zvizde jaja za njega nego vidim omrazen ovuda

Ne znam šta bih ti rekao, ja nisam baš bio u fazonu da sačekam da završi sastanak da bi mu, ne znam ni ja šta rekao, a i ne smem na poslu, jbg, ali verujem na osnovu viđenog da bi poželeo da ga šutneš.