Prijava

Tema za buregdžije i sve koji se tako osećaju

Mnogo je jak u Fofe kod studentskok grada u formi pitica, jaka je i cena. Sem toga znam za dobar burek u bežanijskoj nznm ime radnje ali ima tradiciju i istoriju, neke diplome nalepljeni su na zidovima a burek je valjda oko 450 po kg sa mesom. Na još par mesta sam jeo krštene bureke ali svi su se oni pokvarili nije kao nekad....eh. Gde ste pojeli najjači burek?

код гребића

на љубић кеју

Kod matorog Makedonca malo ispod Paligorića u Kragujevcu.
U pekari Panta u Takovskoj.

иначе нисам на много места пробао бурек јер не волим, код гребића је био прихватљив зато сам се уписао на ову тему поздрав

Vidim guraju se za burek kod Trpkovića, ne može kršten čovek koji ne jede burek da prođe da kupi pecivo. Mora da je dobar.

Ja sam samo jednom jeo kod Trpkovića i to posle mature. Znači, gladniji nisam mogao biti i opet nisam bio raspamećen burekom

Kod Anđelka u Balkanskoj

VHR AMET

BUREK JE SAMO S PEČURKAMA

Је л' АнђелкоБГ бар приближно љубазан као АнђелкоНС?

rikno je pre 100 godina al' veruem da je bio

Pekara Čeda kod Kalenića, najbolji burek u Bg, mala neugledna pekara, Čeda umro pre par godina ali burek i dalje vrhunski.

Никад нисам разумео ту опчињеност буреком. Ништа бољи или лошији од рандом пецива које такођер може да се пазари у пекари.

То је, Бароне, да бисмо се осјећали куље, као ми са Балкана, ми имати бурек, бурек укусан. А није ни наше јело. Свеједно, волим бурек, немам ништа против бирека, неки од мојих најбољих пријатеља су буреци.

Burek kod Ruže... Isti recept 20 godina i najbolji je. Meni najbolji pica-burek

Džaba vam sve, tema je zamrla jer je bez mesa!!!!

Postoji li ovakva tema za pljeskavice ili pice?

Trpković je najbolji što sam ja jeo u Bg, i jedna mala pekara na Dorćolu, ali zaboravih i kako se zove a i gde je.