Prijava

JA LJUBIM DUGO I BESOMUCNO
JA VOLIM!!

Kad prekine mi vezu, dugo držim slušalicu i dišem u nju

placem kad me ne cimne nakon obaveza

Saljem joj erotske sms-ove :) ja volim samo jednu

VOLIM DA JE GLEDAM ELEGANTNO ODEVENU U VEČERNJOJ ŠETNJI KROZ GRAD!

plasim se da bi mogla da me zameni jednog dana nekim boljim

LJUBIMO SE POD MESECINOM DOK NAM SE KISA SLIVA NIZ OBRAZE!

VOLIM DA GLEDAM KAKO SE SUNČEVA SVETLOST PRELJEVA PREKO NJENIH OBRAZA

Jel su emotivci prirodni nejebači?

Svanulo je, ima već pola sata, ne zove me, a obećala je, avaj meni
http://i.ytimg.com/vi/VPLcVt5WIUU/hqdefault.jpg

miris soli, njen prelep ten koji se poigrava sa mojim ocima i u meni stvara cudne senzacije, njena gradja osvajacice zlatne medalje za rusiju u ritmickoj gimnastici mmmm, savrsene crte lica i nemirne vitice prkose morskim talasima, duboko plave oci koje posramljuju i najlepse more, andjeoska stopala pedikirana u roze koja tope pesak pod sobom i prave staklo, boze gde mi je hrabrost bila...

Kako je samo divno gledati je, kako leži, pored mora, pored slane vode, ispod žarkoga sunca, iznad vrućeg letnjeg morskog peska, o kako se divno presijavaju zraci verlog julskog sunca preko njenog tamnoga tena...

Razmišljam o bureku, kako mljackam ga dok maščina sliva mi se niz bradu, a hrskava korica udara u unutrašnjost obraza i ... taj njen obraz, njena konveksna površina obložena kvalitetnom rumenom kožom, sada ko zna gde je, sprštim Teslu na novčanici grčem nostalgije ponet i dreknem mladežom obogaćenoj pekarki "za poneti, ne treba jogurt, suzama zaliću ga"

Sve to su samo emotivne formalnosti, nakon toga se JEBE.

smirite se,sve ok bice,ok?

Nakon uvodnog razgovora, i neobavezne poslepodnevne spike, odvedem je na plažu (nije nužno nudističku), prosrtemo peškir, i zajedno posmatramo nebo, presijavanje sunčevih zraka, let ptica ugodnih boja i tako...

Šta Vi poštovana gospodo radite nakon ugodno provedenog poslepodneva sa Vašim lepšim polom? Ja čitam lirsku prozu.