Prijava

http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/Vesti/600931/JEZIVO-Provalio-je-bracnom-paru-u-kucu-skinuo-se-go-i-legao-u-krevet-sa-njima

Incident se desio u Portlandu, u Oregonu, kada je ovaj 32-godišnjak rešio da krene u pljačku. On je stavio rukavice i tražio vredne stvari po kući, ali je iz nepoznatog razloga rešio da prepadne vlasnike stana i legne go pored njih.

U trenutku je rekao "ne" kriminalu i "da" ljubavi. Brawo

momak:mislim da je dosta sa predigrom aj sedni mi na djoku
devojka:vazi evo (ahhhhh jeaaaahhh)...
momak:nakon 3 min (ohhhh ahhh) lleeellleee nadam se kondom nije puko..
devojka:kad pre ti imas ocigledno neki poremecaj kad god spavamo ti ga svrsis tolko brzo da ja jedva sam se napalila koj je kurac s tobom..Aj mi lizi i rchkaj picic ako zelis da ostanem uz tebe i neseri mnogo dok nesvrsim sad ja
Stavi ovo na status ako i ti rchkas picic

Vas više nema a ja i dalje patim sam... i vi ste otišli... i dalje računam vreme po njenom ciklusu, danas bi ušla u PMS... i kupovao sam uložke za nju sve vreme dok sam patio, mislim možda se vrati i hoće da nadoknadi sve izbubljeno :(

Imam jednu simpatiju na vukajliji, a reći ću vam i ko je to naime u pitanju je neko koga svi znamo, a to je - Tibor Vaci :) :$

Xaxaca, aj so vot ju did der

Drž se mala drž, dobro mi se payi, stari wuk je josh u punoj snayi

Ide Božić. Prošli smo proveli zajedno, uz neki dosadni film u našem hladnom stanu od 30 kvadrata. Nikad mi nije bio teži Decembar nego ovaj sad. Sve podsjeća na nju. Javila mi se prije 2-3 dana da pita kako sam, boji se da ne napravim neku glupost. Kaže ni njoj nije isto. Sada je tu drugi čovjek, pruža joj sigurnost, otvara neke nove puteve, ali je ovaj period sjetio na mene. Noć provodim uz flašu vina, nije ono naše francusko, ali pomaže. Ne znam da li sam sretan što je konačno našla nekog ko će joj u životu olakšati, ili što sam izgubio nešto što se jednom u životu ima.

Ide Božić. Prošli smo proveli zajedno, uz neki dosadni film u našem hladnom stanu od 30 kvadrata. Nikad mi nije bio teži Decembar nego ovaj sad. Sve podsjeća na nju. Javila mi se prije 2-3 dana da pita kako sam, boji se da ne napravim neku glupost. Kaže ni njoj nije isto. Sada je tu drugi čovjek, pruža joj sigurnost, otvara neke nove puteve, ali je ovaj period sjetio na mene. Noć provodim uz flašu vina, nije ono naše francusko, ali pomaže. Ne znam da li sam sretan što je konačno našla nekog ko će joj u životu olakšati, ili što sam izgubio nešto što se jednom u životu ima.

:,( :plaky
https://www.youtube.com/watch?v=bkmmdTSP0D8

Дописујем се ја тако са једном девојком, зготивимо се, изађемо и почне она тако о бившем дечку. Знао сам одмах да не жели везу са мном чим прича о њему али небитно, није у томе поента већ у томе што ми је свки детаљ њихове везе описала, то како ју је тукао, вређао, разбио јој телефон намерно јер јој је стигла порука док је она била са њим у граду, како јој није дозвољавао чак ни са другарицама да излази и како је чк био љубоморан и на њеног брата од стрица. Остао сам затечен, згађен и небитно..прође пар месеци и ја на фејсу видим њихове слике, поново заједно, она сва срећна онако, љубв цвета, свашта, буквално оне "афтер секс" слике, итд... Тада, после свега сам се још више згадио, дошло ми је да је позовем и подсетим шта ми је све причала али контам, не, ипак није моје да се мешам.

Тузхно... Вероватно јој просуо мозак кад ју је тукао па му се зато и вратила.
Плакуу, брт, мој! :,(

Ako jednom vidiš Mariju, ti joj reci da je volim.
Ako jednom vidiš Mariju ti joj kaži za moj bol. :'(

Keva mi ponudila diseckam luka za zapršku neku, ja uhvatio priliku da se isplačem a da niko ne primeti :(

Brate isti sam ti.

volim je, brate, volim je

Saće uskrs, iako sam ateista moram iskoristiti jedinu priliku da je pozovem na tucanje a da imam izgledne šanse za pristanak :( i da smem da joj šaljem slike jaja a da me ne kontaktira policija tuyno