Prijava

Hahahaha jebem ti zivot kolko isfrustrirana riba

Zamislite ljudi ona nema oca pa je citat pesme cajorije sukarije pogodio u zivac. Jebem ti nebo otisli su ljudi u kurac totalno

Ajde pseto odjebi od mene nešto ...kačiš mi se od mog prvog pvt-a. Ti da si normalan ne bi sejao decu po svetu ...

Dalje KiplinŽe - ja sam pijani tinejdžer a ti sem pesme AKO probabli ne znaš ništa o dotičnom umetniku nego si eto iz kurca stavio da ispadneš recimo pametna jajara - elem - JADNO.

Još dalje - Đoto - bolje bi bilo da me u startu zaobiđeš. Sjebaću te.

Etc. Etc ...

A onaj što mi reče da sam isfrustrirana - pogodi me u bilo jebo te. Što mi milo sad - zaplakaću.
Barem nisam licemerna jebem vam mater maloumnu idiotsku. Ne glumim. Svi ste vi veći raspadi od mene. Samo namazani. Smeće utrulelo. Smradovi. Ljige.

ČIBE!!! ♥

Hahaha ako si dupli SasvimNebitne lol ako ne degenerik si baš

Kako ti-rece-deca su najvece bogatstvo ;)

Boh debilka klasicna krsta mi mog gledaj sta prica jebem ti nebo tacno je materijal za onog starog pezosa

Priča nepovezano kao Labkov s tim što on piše dušom
Neće Pez, omekšao je

Pa vi se stvarno primate na mene...

Pa vi ste retardirani skroz buhahahhahahahhahahajjajajjajaajhaahhahaha.

Ooooo sile nebeske ...

pVELIKATAČKAs - Nikad ja nisam rekla da su deca najveće bogatstvo. Normalno je da volim decu - i svoje dete. Nije normalno da ih imam 100 i da ih jedva viđam. Džaba ih ti imaš ... brinuti o njima je već druga priča. Kažem - zaobiđite me. Imam poganu jezičinu...

A ko si ti Kosmajac da procenjuješ ko je degenerik a ko ne?

Pa cela zemlja nam je degenerisana kamoli ovaj sajt. Bolje nađi način da povećaš kurac ako želiš da profitiraš ovde.

Ajde čibe. Nađite drugu formu besplatne zabave.

Ma super je tvoja jezicina jedino sto ti ne kapiras da (bar mene) boli kurac za tvoju jezicinu. Niti se primam na tebe, niti se neko obazire na tvoje kvazi uvrede. Shvatam ja da ti mislis da nekoga povredjujes izrecenim ali to je samo zbog toga sto bi to tebe povredilo. Ja sad da sam djubre vrv bih te mogao rasplakati sa 5-6 reci sudeci po ovome sta ti smatras za poganu jezicinu ali ajde da ti ne rusim sneska neka ostane ovako da si me "spustila" ili sta vec tripujes.
P.s. Smejali smo se tvom pokusaju vredjanja jer je stvarno jadan(u smislu losoce vredjanja) na koji se ne bi obazirali ni klinci iz osnovne skole koji se jos prozivaju sa "tvoja mama"

Altitude Vertical Velocity Indicator

avvl je bas onako malo ono znas ono 0.o

Hahahaha
Jebem ti sunce skoro nije bilo ovako zabavno.

Najjaci su ovi likovi sto nemaju druge argumente pa se vade da je trol i da se primamo na njega hahahah

Gde je sad pezos kada je zurka pitam se ja

Легнеш на леву руку да утрне, па са њом дркаш или мазиш пичку изгледа ко да је туђа

ollanik

avvl je bas onako malo ono znas ono 0.o

hahah kakav opis

Џукело, јесу ли те шприцали? Шта сте толико запенили? У задњим ропцима Дркајлије сад сте прешли да се иживљавате над женама? Забрињавајуће.