Prijava

Španija, ili na njihovom Espaња već poslednjih nekoliko godina uništava sport, uništili su fudbal, i na dobrom su putu da unište i košarku. Već se uveliko kuje plan da se uništi i vaterpolo, a zatim će da slede i Odbojka, Rukomet, Boćanje, Bacanje kamena s ramena i Pljuvanje u dalj sa preponama....

Jedino gde nisu uspeli da prošire svoj uticaj je Tenis.

RECIMO STAHP KANCERU SPORTA RECIMO STAHP ŠPEЊИЈI

nisam znao da oni to rade..e svaka im cast.

http://www.galiotopen.com/wp-content/uploads/2014/07/teniski-turniri12.jpg

KAKAV JE BRE OVO HIBRID MARIJE ŠERIFOVIĆ I ANDRIJE MILOŠEVIĆA LEVO NA SLICI???

ово је изговор за прејадну безмудашку партију наших синоћ? ајте молим вас

zdr merko što se nerviraš?;)

AJ SE NE LAŽEMO ŠPEЊЦI SU BILI SVESNI DA BI IZDUVALI U FINALU OD NAS PONOVO, TE SU ZATO POSALI LITVANCE U FINALE.

OVO ŠTO KAŽE MAПКО, NIJE SAMO SUDEJISKA GREŠKA, IMA DOSTA I NAŠE, DEBILNA ODBRANA, TROJKE 5 od 22 (VALJDA), PRODOR BOGDANOVIĆA... ALI, SUDIJE SU U POSLEDNJIH 15 SEKUNDI PRVO SVRILARI BOGDANU NEPOSTOJEĆI FAUL, PA ONDA NAD NJIM NISU SVIRALI FAUL.

EDIT: LITVANIJA DOĐE KAO HRVATSKA SSSSR-A ——> LITVANCI=POKATOLIČENI RUSI

Ја сам дошао да кажем да наш хокејашки савез мора да утиче да ИХФ да се поништи меч са Литванијом јер су нас судије из Шпаније покрале. Није био офсајд, лопта је била у пољу, плус што су Литванци стално потапали лопту што је против правила бејзбола.

Ја сам дошао да кажем да наш хокејашки савез мора да утиче да ИХФ да се поништи меч са Литванијом јер су нас судије из Шпаније покрале. Није био офсајд, лопта је била у пољу, плус што су Литванци стално потапали лопту што је против правила бејзбола.

Gluperde glupe, sve nameštaju :(.... ko da su čekaoničari vodili meč :(

inteligentnija rasprava ovde nego na onoj temi o evropskom prvenstvu :)