Prijava

Ovde kačite masne viceve. Bljutave viceve.

Kuva Fata ručak, a pošto je prethodno imala težak dan i dosta se umorila, presolila je ručak. Kad je Mujo došao sa posla i probao ručak, sav srdit uzviknu:
-Fato, šta je ovo miša mu poljubim?!!! Pa sto mu gromova, kakav je ovo preslan ručak?!!!
Fata se uplaši za život, te pobeže u šupu. Mujo krenu da je vija i sve dobacuje:
-Kad te uhvatim, videćeš ti svoga Boga!!!!
Na izlazu iz kuće zapne, padne i sav se izubija. Tad reče:
-Uh, pao sam gadno, je*em mu ćole pantalone!!!!!

:D >(

Šta su rekla tri praseta, kad su videla da Crvenkapa kenja u njihovom dvorištu?

Grok

grdi majka sina:
- pa kako ovo nisi ništa napravio u životu, školu si napustio, ženu nemaš, opijaš se itd.
a on će njoj:
- možda mama, ali sam zato u prvih 2000 autora :D

Xaxax, SUBNOR podrzava ovu temu

https://www.facebook.com/kursumlija027/posts/701242119969234

То је то, нема сврхе било шта више писати, може један Срећко Катанец овде.

Dođe pyc i kaye
Jemen ti krme

Takmičili se Amerikanac i Mujo ko će da popije više vode za pet minuta. Amerikanac sav se zajapuri, popio nešto malo, oko dve litre vode.
Dođe Mujo, napuni se energije i krene da pije, kad upadne Fata u sobu, pa uzviknu:
-Mujo šta radiš to, idi u očin!?
Mujo se iznervira pa je žestoko opsova:
-Fato, znaš šta? Idi bestraga!! Jako si zločesta i srdiš se bezveze.
Tako se oni svađaše, prođe vreme i Amerikanac pobedi.

Jel može na ovoj temi se kače tako trolovski vicevi, jer ja imam tako dosta ideja za trolovski humor tj. za viceve koji imaju cilj da iznerviraju nekog.

Može, dozvoljavam ti. Kulturno si pitao.

Puno se kurčiš krojcler. Mogao bi neko da ti se posere u zahvalnicu.

Čuj puno se kurčim Ahah mrš jebem ti sve

Odlazi cura u policijsku stanicu i seda za stolom za ispitivanje.Prilazi tako pandur za stolom koji otpocinje ispitivanje.
Pandur:Gde ste bili veceras gospodjo ako nije problem da pitamo?
Cura:Brinula sam o svojoj majci, znate ono mnogo je bolesna u zadnje vreme
Pandur:Aham gospodjo ako ste brinuli o majci, onda odakle kod vas ovaj alkatel?
Cura:E neznam nista gospodine juce meni dolazio drug i on ono ima bas takav mobilni, i zaboravio ga kod mene vraticu mu ga sutra.
Pandur:Dakle znaci draga gospodjo tvrdite da ste nevina, i da je to mobilni vaseg druga u pitanju?
Cura:Pa dakle dragi gospodine tvrdim da sam nevina, i da mobilni nije ukraden.
Pandur:Epa sad ce da proverimo koliko ste nevina draga gospodjo, zamoljavamo vas da skinete donji deo odece i da legnete na stolu rasirenih nogu.
Cura:Staaaa jel vam ja licim ovde na neku prostitutku.
Pandur:Gospodjo pa mogli bi smo i to da vam stavimo u dosijeu ukoliko se usprotivite naredbi sluzbenog lica, dakle bio sam jasan i necu da ponavljam skinite se i legnite na sto rasirenih nogu.
Cura:Kaze u sebi ok, aj kad moram bolje ista nego nista.
Pandur:E sad ce da vidimo, ahaaammm znaci krivi ste gospodjo i niste nevina kao sto tvrdite, molim vas obucite se pa potpisite izjavu gde tvrdite i obrazlazete da priznajete krivicu da ste ukrali mobilni telefon od coveka u autobusu dok je bio napolju na pus pauzi.
Cura:Ok priznajem da nisam nevina i da sam kriva.

Pita mujo hasu
-haso šta si tužan
A tek će ovaj
-ti se interesuješ za mene??? Mrš ništaku nijedan
Mujo se začudi ali mu odgovori
-more jedi pite!