Prijava

Хахахах колико нас се залетело и узело Драгићевића? Ал' није ми жао уопште, требало би да се исплати он у наредним мечевима.

Прошлу утакмицу разбио. Знао сам да Звезда игра добру одбрану, ал рекох ајде, не би требало са Митровићем и Симоном има проблема, а он се идиот усро. Туга. Ено и Рамљак из Задра ријешио да ме јебе.

Nisam znao da puko sajt jel ja sada nemam tim.a? Nisam ni ulazio za drugo kolo reko.necu da menjam nista...

Ма имаш тим, само си пропустио прилику да промениш колико 'оћеш играча.

A za to me zabole necu ni da menjam idem sa gudurom do kraja

pi jebem mu, ivanovic iz mege povredjen

Imam i Ramljaka i Tadiju. Extra!

Ima li EL fantazi? Hoce igrati ko?

Писао сам и ја да имам исто Рамљака распалог. Играо бих ја, отвори тему кад буде, ок?

Ok, tamo negde za tipa 7-8 dana ćemo da otvaramo 15. počinje. Javiće se vrv još ljudi. Ima na euroleague.net fantazi.

Ја бих играо, ако нас има, чуо сам да су боље цене играча него на мвп.рс, лакше се саставља тим. Плус Евролига има много више квалитетнијих играча од Јадранске. И Тенор је заинтересован, питао је страну-две иза. Ето, четворица засад. Можда буде и више људи него овде.

Да се пожалим да сам се троумио између Пота, Огњена Јарамаза и Ивановића, и узмем овог последњег који је повређен.

Do jaja onda, pravimo temu sigurno, biće nas još. Pored toga što nisam do sad igrao EL fantazi, i meni je izazov da igram na globalnom turniru.

Јебем ти, ја кога год да узмем о подбаци најстрашније. Малешевић најновији бисер. Па мајку му јебем, зар нису доста Тадија и Рамљак, и овај мора у минусу да буде...

Дреновац опет покидао.
Болчина ког сам избацио данас 20.

Ostavim Kuridžu a razmatrao sam njega, Cirbesa i Žižića.
Biram između Drenovca i Maleševića, izaberem Maleševića.
Izbacim Bolčinu a ubacim Lukovića.
Krušlin bacanja 1/6 jebem mu majku.
Sve u svemu, daj bože 70 da skupim.

Не знам шта им се дешава, не могу људи 2 утакмице да споје да ваља никако.

Krušlin bacanja 1/6 jebem mu majku.

A jooooj. AJMO I TREĆI DA ODE U MINUS! JEBI KARAJ PRĆI!

Sa gudurom do kraja pseto ne izdaje ideale zbog slave

Ево мог тима:

Огњен Јарамаз
Матеј Ројц
Доминик Марва
Марко Симоновски
Ђорђе Дреновац
Адин Врабац
Борис Бараћ
Ђорђе Мајсторовић
Миро Билан
Саша Загорац

Измене:

Марко Гудурић
Андрија Славковић

Тако сам и прво коло одиграо, нисам ништа хтео да мењам ни после ове скандалозне одлуке да се не рачуна.

Дреновац и Билан сабили. Фино скоцкан тим, матори.