Prijava

66,нешто. Катастрофа коло. Три играча у минусу и само Цирбес преко 20 ондексних поена. Како сте остали прошли?

Ja oko 115, loše mnogo.

112, ваљда. С обзиром на то какав сам био у првом, ово је одлично.

Да баш си лоше прошао, јадан ти...

Pa jok i nije loše, dvojica u minusu i Sead 1.

Добро, остали су ти одиграли како треба да надомјесте то. На почетку Аба све преко 100 је успјех. Играчи или буду +15 или буду - 5, никад не можеш бити сигиран ни за кога, без обзира на цијену.

Sto vise platim igraca vise me izjebe. Imam trojicu u minusu i nadam se da Lesic nije u minusu isto. Jedino Cirbes sto me ispostovao.

Mlatoni znam da su ti apetiti prvo mesto, al 115 je do jajaaa.

Лешић 5. Измашала мрцина бацања и бацања.

Lol, jedan od boljih.

Иначе била занимљива узакмица Игокеа - Олимпија. Вук Радивојевић покидао, добар и Коматина. Олимпија пала у завршници.

Jadna liga gde dominiraju Vuk Radivojević i Komatina.

Isto sam i ja pomislio. Baš seljačka ABA (i) ove godine, jbg.

Haha, pa Radivojević je u prvom kolu protiv Cevitane šutirao trojke 0/10. Vuk REŠAVA.

Ako sam dobro izr. 97.2 kako je krenulo kolo više sam nego zadovoljan.

EDIT: Znate da se računa samo regularni deo sezone za fantazi, bez plejofa? Sranjo.

Лоша лига скроз. Ево сад да узмеш, уз Звезду и Цедевиту не можеш рећи која су то још два доминантна тима да би могла стићи до фајнал фора. Свако може свакога да добије, буквално, зависи какав је дан којој екипи.

Bravo Mitke, vidim da si fino ti to izanalizirao.

Тако некако испада. Видјећемо како ће се све то одвијати у наредним утакмицама.

mitke ima svoju svrhu krenuo je od dna da vidi kako je u aba Fantaziju biti na vrhu!!

Ја ко Газимудо, радим све обрнуто од онога како би требалололо.

Јак старт Бенисија.

Да не кажем, брз први корак хехе

Добри сви, биће незгодно стићи било кога из горњег дијела табеле.