Prijava

seselj poludeo?

ili mozda kao i uvek kapira koje mu je glasacko telo, pa da ga vide

хахаха али малопре прича нешто о николићу и наставља о вучићу а ови говнари оним пиштањем цензуришу целу реченицу какве пичке јебене хахаха

pocetak kraja by zeljka mitrovica

Kaze burazer gledao farmu tamo dok je bio u zatvoru, mrzi firčija jebenog hahahahahah

Srbija ❤❤❤❤❤

kolko je puko seselj, cime se on bavi... kontam ja da on oce da razbije medijsku blokadu nametnutu od strane aktuelne vlasti al ovo... lepo je videti da se fizicki povratio barem

Vojislav Šešelj je stigao na farmu u Lisovićima na opštu radost svih farmera.

Obradovao mu se i Kristijan Golubović, koji mu je u dahu i kroz smeh otkrio da je trebalo da ga ubije 1997. godine u Batajnici.

"Da li vi znate da su mene platili da vas smaknem 1997. godine u Batajnici?", rekao je Kristijan.

Šešelj ga je nekoliko puta pitao ko je naručio ubistvo, ali je Golubović odlučio da ćuti.

"Reci mi ko je naručio? Arkan?", pitao je Šešelj, ali je Kristijan odbio da odgovori.

ма човек чезне да се појави на било каквој телевизији, зато је и дошао на смрдљиву фарму, ал опет не сме да маже говнима вучића јер зна да онда неће изаћи ни на тв енигма пријепоље

Jbt sta je ovo aaaa

Vojislav Šešelj je stigao na farmu u Lisovićima na opštu radost svih farmera.

Obradovao mu se i Kristijan Golubović, koji mu je u dahu i kroz smeh otkrio da je trebalo da ga ubije 1997. godine u Batajnici.

"Da li vi znate da su mene platili da vas smaknem 1997. godine u Batajnici?", rekao je Kristijan.

Šešelj ga je nekoliko puta pitao ko je naručio ubistvo, ali je Golubović odlučio da ćuti.

"Reci mi ko je naručio? Arkan?", pitao je Šešelj, ali je Kristijan odbio da odgovori.

HAHAHAHAHAHAHAHAH

Hahahahahaha Marko otkud ti toliko insajderskih informacija o Prijepolju

Samo da završe super-špijunke i odma okrećem na pink.
Vojvoda gazduje

Seselj odlucio da mu je dovoljno 5%, glup potez po meni jbt.

si lud, znas kolko se gleda ovo?

Mada dominira i u farmi jebenoj.

Гледао сам га сад скоро пола сата, ово није могуће колико он човек у ствари успева кроз шатро пљување да нахвали Вучића. Упоређује Николића и њега, о првом све најгоре, а о другом увек нешто похвално каже.