Prijava

jeste čuli za ovo ikad? malo je negativnih komentara,navodno jedna od rijetkih stranica koja isplaćuje i uz koju se može uzeti kinta bla bla,mada mi to sve predobro da bi bilo istinito ,pa rekoh vas da pitam?

http://www.adclickxpress.com/
https://www.youtube.com/watch?v=M83gfIL81YA

unapred hvala,pa ajde ako radi da se svi uplusamo ^_^

svaka vaša pomoć, iskustvo i komentar su dobrodošli! cheers

плаћају ал компликовано је много

Ja na svaki ad clicker sajt sto sam radio je bila prevara.. a oni sto stvatno isplacuju moras 100 godina da klikces da bi dosao do 10 dolara fazon

a navodno i nije komplikovano.
dotični Miroslav Kiš je predstavnik stranice za Srbiju i non-stop je na Skajpu,pomaže i objašnjavao mi je isplatu,pa i ne djeluje toliko strašno
ako je jedini problem u isplati, i nije toliko strašno
planiram uložiti 20ak dolara,pa vidjeti kako ide, šta gubim jebemliga

ODLIČAN MIJETOD ZARADE

ŠTO GA VIŠE RADIŠ, TO SI BOLJI U KLIKTANJU

MALO JEBE ŠTO POSTAJEŠ GORI U SVIM OSTALIM ASPEKTIMA, ALI ZATO POSTANEŠ MASTER LORD KLIKTANJA

uplata može i preko njega ( ja pošaljem njemu u erste banci,stigne njemu na račun pa on u moje ime šalje sajtu),a isplata ide ad click -> solid trust pay ( registruješ se ) -> račun u tvojoj banci -> bankomat.
on kaže da ima i solid trust pay kartica koju možeš koristiti / na bankomatu koristiti
e sad jebemliga

ne planiram živjeti od toga,ali ako se može uzeti koji dinar mjesečno,a ne oduzima mnogo vremena,zašto da ne?
studenti smo,sirotinja smo :D

онај мамлаз од кога сам видео туториал ми реко да је за два месеца узео 1200 долара ал само 300 подигао а остало улаже

јесте да

ma sve okej, nego se ja generalno ježim ovakvih poslova, mislim da bi morali da mi obećaju zaradu preko soma evra mesečno da bih pristao da se bavim ovime dva sata dnevno

Ona manjina koja je stvarno sposobna da obezbedi ozbiljan broj posetilaca/klikova i treba da zaradi lep novac, ali su se oni pošteno iscimali da naprave mrežu podređenih korisnika, generalno su talentovani, uticajni, MAGOVI MARKETINGA ili tako neki kurac.

I zašto svi ovi sajtovi izgledaju praistorijski, ne nude nikakve informacije i generalno odaju čmar utisak