Prijava

Ocigledno je da su Albanci divljina,pazi. Kote se usled nemanja znacajnijih radnji za vrsenje, pogresna neka uverenja imaju a deca ce lagano da usvoje misljenja sopstvenih roditelja i nastojace da slice,medjusobno ce da pricaju i onda dobijemo ovo sto dobijamo. Mislim uprosceno je ovo do kraja,al da sad kaze neko da su pametniji od nas nek me povuce za kurac.

GDE JE SAD DUŠAN SILNI?

Kamenuju nas u Tirani, Srebrnici, Zagreb nam zatvara granicu, njihovi ambasadori odbijaju protesne note ,a nasa vlast svaki poraz predstavlja kao pobedu,sve transformisu u narodnu:<ko zna zasto je to dobro>jer znaju da smo slabi na nase autohtone poslovice,manipulisu nas,toboze Gandijevim pasivnim otporom,kao mi smo moralni pobednici uvek,e pa draga nasa vlasti,ja se nigde vise ne osecam kao pobednik,najmanje kao moralni koji uziva nacionalni ponos,osim kad ukradem po koji osmeh zadovoljstva svojih najblizih!!Ponos u koji smo se nekada kleli i kojim smo disali u svakom uglu nase Domovine,nasi su preci krvlju i vitestvom zaradili i gradili vekovima pre nas,je poceo da nestaje krajem proslog veka a sada je definitivno izgubljen ili,bolje receno,zaturen u vasim dnevnopolitickim recenicama punim praznih obecanja i iluzije(na kojoj bi i Dejvid Koperfild zavideo),negde izmedju farme i parova,Zorice Markovic i Kristijana!Patriotizam nam se svodi na vanrednu konferenciju za stampu naseg dusevno obolelog Vodje,narod ostaje bez plate i posla, kod Kineza se radi za 12 hiljada, svi prijavljeni na minimalac,ne postoji besplatno zdravstvo,svuda se podmazuje za 400 e, narod ni reci,ja ni reci,nego pristajemo zaplaseni nemastinom i jos sramnijom bedom,da moze jos gore da nam bude?Kako moja baba Mika kaze:<ma cuti dete,mislim da je gore bilo za vreme okupacije>Pa zar smo toliko blizu stanja iz 43??? Klece oni koje smo legalno izabrali, glave pognute,a mi prezivljavamo, trpimo i cekamo da nam se pojavi elektrodistribucija na vratima ili oni kreteni da plene stvari za 30 000 kazni od parking servisa!!!Izgubili smo dostojanstvo svako,pa i nacionalno,odumrli smo od cutanja koje postaje jezivo poput grobne tisine... Da li smo zaista umrli ili samo hvatamo dah da progovorimo kroz urlik neke majke koja nema za mleko svojoj bebi ili kroz neku staricu sa penzijom od 13 000 dinara,pored koje se posramim kad kupujem koske za pse kod Matijevica,jer ona te iste koske kuva za supu,da bi joj ostalo jos za pola vekne!Hocemo li mozda zajedno dreknuti,vise iz ocaja i bola,nego zbog zestine i ljutine da bi se setili da nam vrate ono sto su nam uzeli pocetkom 90?PRAVO NA ZIVOT DOSTOJAN COVEKA,pa da pocnemo konacno da se osecamo kao LJUDI!

Nemoj više da citiriaš Iliju Petkovića

Jedan decko od
16 godina otisao je u
inonstranstvo ,kada se vratio, cekala
je njegova majka sa suzama od
radosti na aerodromu. Ona ga tolko
jako zagrlila koliko je mogla jer ga je
puno pozeljela. U tome joj rece sin :
Majko ja znam, da me puno volis, ali ti
mene osramotis kad me tako pred
svima grlis kao da sam jos malo
dijete!" To je majku puno uvrijedilo,
jer je mislila da se njen Sin neraduje
da je vidi....6 godina kasnjije opet ide
sin u inozemstvo, sada ima 22 godine,
ali majka ga ipak poslala na aerodrom
da ga isprati. Ali ovaj put ga nije
zagrlila, nego mu je okrenula ledja i
kaze mu uplakana : "Pazi na sebe Sine
moj" Kad se opet vratio, majka nije
bila na aerodromu . Kad je stigao kuci
video je jedno pismo sa buketom
cvijeca od njegove majke. Od punog
radoznala otvorio je pismo i procitao
ga skroz, kada je zavrsio, zaplakao je
jako, jer je momentalno njegov
najgori trenutak u zivotu doziveo . U
pismu pise : sine moj, kada sam te
prije 6 godine zagrlila ,plakala sam od
radosti, ali kada ove redove citas ja
sam vec u grobu, u jednom sanduku,
posto sam radi raka umrla....plakala
sam kada sam ti okrenula ledja na
tvom drugom odlasku, jer nisam htela
da te osramotim ali ipak znala , da je
to bilo, zadnji put sa sam te
videla ....ja te puno volim i uvijek cu
biti tu u tvojoj blizini... u ljubavi tvoja
mama .Svi koj svoju majku vole
kopiraj te ovo u svo status. Ja nemam
razlog da se sramim radi moje majke,
jer je ona ta osoba koja mi je zivot
poklonila !! MAMA VOLIM TE
wink emoticon

Uhvatila me je već euforija ovo će biti vrlo zanimljiv dan
Idemo momci gazite!

није се усро, него има паметнија посла.

Ako pobede kozojebače doček ispred skupištine. A ako izgube isto doček samo malo drugačiji hehehehe.

Ja ipak verujem u pobedu ako ne bude nekih sranja, al moguće da ćemo jednom i mi biti pametni.

Pada kvota na nas, jebi šiptare!

чекај, ако сад шиптари типа упуцају снајпером томовића, њих дисквалификују а ми можда можемо даље?

вероватно не, али би Томке постао блажени фудбаломученик

тако кад погледаш, потребно је само да албанцима одузму три бода, а нама да доделе победу и онда би албанци имали 8, а ми 4 бода. тако да би било довољно само да албанци направе још једно срање, а ми да победимо португал и ето нас у баражу.

да али ако их дисквалификују?

Мене искрено боли курац за резултат, само да Албанија покаже своју добру страну и спречи инциденте. Да победи Србија, радоваћу се, да победи Албанија, океј. Само да све прође у реду и то је то. А моја прогноза је да ће бити густо до 90. минута.

зашто би албанија показала добру страну? па ваљда нам игра да покажу какви су брђани шта причаш.