Prijava

Šta očekujete? Ko će pobediti? Hoće li se utakmica završiti? Hoće li se utakmica odigrati? Jesmo im spremili neku smicalicu?
Posle onakvog poniženja u BGu kakva su očekivanja u utakmici sa kozojebačima?
Za šiptare su ustaše balije i turci, a za nas su skoro sve evropske zemlje.

OOOOO JEBI ŠIPTAREEEE

Ne samo što su nas ponizili dronom već je tad predstavljena i srBska čast sa duksevima od 2000.

Katai im mune 3 komada do 15 minuta i pocinju neredi prema mojoj prognozi. Njima se oduzimaju 3 boda mi dobijamo 3 boda i sa pobedom nad Portugalom idemo dalje kroz baraž!

Koliko biste bili agresivni prema šiptarima od 1 do Ivan Bogdanov?

Koliko biste bili agresivni prema šiptarima od 1 do Ivan Bogdanov?

Koliko i sef od Bogdanova (pogledaj pod picousti - izdajnik Kosova i siptarsko picousto kopile). Drugim recima pomogao bih Albancima cija se vlast bori za svoj narod i zemlju, nije izdajnicka kao nasa.

Jedan primer - sta bi bilo sa Ramom da javno radi na pripajanju Skadra Srbiji?

danas sam pomislio kad ce rasni da otvori temu o tekmi

I da, na ovakva sranja mogu da se loze samo klinci i retardi.

murshh govno zuto, jebem ti krst u picku

SKADAR JE UKLET VILA BRODARICA BACILA MAĐIJE I SUŠILA MLAD BETON!

EVO PITALE SE I ESTRADNE LIČNOSTI ZA SKADAR!

https://www.youtube.com/watch?v=OGAR5Vvm75E

Alo degenko bogdanov je palio siptarsku zastavu fazon dok je vucic bio radikal.

Šta očekujete?

Очекујем или прекид, или да утакмица уопште не почне.

Brate svi ocekuju neko sranje nesto, al siptari su pametniji od nas pa kaliram da ce biti neke sitne provokacije, da ce nas razbiti na terenu i to je to jbg.
Al nadam se opasnim neredima i tuce siptara i policije kao i prebijanja sudije i minus bodove za siptare. Al pametni su oni jbg.

okruzeni smo neprijateljima, dole albanci gore hrvati bugari i madjari..sjebali smo se kad tad..a za utakmicu me zabole kurac

Neće biti ništa ne ložite se, mada bih voleo da upadnu navijači na teren, da bude makljaža i da po mogućnosti zahvate recimo Lazara M. i Ćurčića ako mu ovaj bude igrao. I tako te tipose.

Voleo bi kad bi vucica napali u lozi i toleta ako ide.

biće 3:0 za šipce, nama ne tri već šest bodova manje, jer smo mi goveda glupa PU

-instert temu za pljuvanje repke-

Nasi ce da igraju na svojoj polovini jer ce se usrati ko picke a ovi ce da uteraju dva komada minimum. Jedino ako se Rajkela izlozi pa krene da leti po golu, ne vidim drugi nacin da se spase utakmica.

http://i58.tinypic.com/2953eqc.png

Neka prođu šiptari kao što su prošli dva minuta nakon što je ovaj printskrin u'vaćen, a prošli su loše. SRBIJA!