Prijava

надам се мега звиждању, повицима, MORDE SERBISTE MORDE SERBISTE гађању, пљувању, улетању, тучи, скандалу епских размера...

Ja igrao 1x javicu vam se sutra sa novog samsung galaksija s18 poyy

Да покаже добру страну у смислу да организују све како треба, овако и нас, и себе безвезе блате...

чекај, ако сад шиптари типа упуцају снајпером томовића, њих дисквалификују а ми можда можемо даље?

Ако су Шиптари стварно толико луди да унесу оружје на стадион, а верујем да јесу, у том случају би им били одузети сви бодови и било би им забрањено до даљег уопште да играју фудбал, а група би остала са 4 тима, а утакмице са Шићама се не би рачунале, осим што нама, наравно, не би вратили 3 бода. Онда нема ниједног шипатрског лобија који би могао да натера Немце или Енглезе да гостују у Шиптарији.

не знам зашто би нас блатили ако направе они срање. а и шта фали да мало облате себе, ионако су поносни носилац ореола мученика и храбре жртве под злим србима.

Хм, Давиде, па испашће да су Срби за све криви...
Боље пораз, него инцидент, искрено... Боље часно изгубити него испасти пичка...

BOG JE NA NAŠOJ STRANI
SA SJEVERA DOLAZIMO

VEČERAS ĆE IZBITI NOVI RAT
PONAVLJA SE MAKSIMIR BRAĆO MOJA
SPREMITE SE NAJBOLJE ŠTO ZNATE
NEKA NAM JE BOG NA POMOĆI

OJ ENGLEZI,SVABE I FRANCUZI
JEDNOM CETE DOBITI PO GUZI.

OJ RUSIJO IZ SNA SE PROBUDI
PA NA NASOJ STRANI JEDNOM BUDI.

AMERIKO JEDNO MORAS ZNATI
I TEBI CE MECKA ZAIGRATI.

BOG SA NEBA GLEDA
NA NASOJ JE STRANI,
SRBIN SVOJE NEDA,
SRBIN SVOJE BRANI

Тако је, Некооднекуде! ;)

Večeras, braćo, u boj sloptom krenite!
Biću u mislima i ispred malog ekrana s vama, JER
Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim!

http://static.mozzartsport.com/img/news/d/d/9/14443020037205.jpg

аууу колико педера... ЈЕБИ ШИПТАРКЕ

јеботе, ја тек сад видим да је наслов теме увредљив. па сам променио.

ипак сам вратио да не баксузирам.

2:0 za šipuse. Pritisak će biti preveliki za nejaka pleća orlića, koji će ostaviti kosti u elbasanu. Nedolazak premijera jasno ukazuje na žrtvovanje mladih srbskih momaka, što bi trebalo konačno da okrene kazaljku pojma žrtve na stranu srbskog naroda.

Uh svašta bi sad nešto napisao za igrače, video sam nešto, al neću pred meč da ne userem nešto.
IDEMO DO 3 BRZA GOLA I OPŠTEG PREKIDA I UPADA NA TEREN 15 000 NEANDERTALACA:
https://youtube.com/watch?v=jweWD82jIKQ
VOSTANI SERBIE DAVNO SI ZASPALA!