Prijava

Studenti pravnog fakulteta se zabarikadirali na istom. Jes da su gadni, ali vlast se nije menjala dok se studentska gomna ne pobune. Podrska za buduce botove.

где је тема кад је филозофски блокиро свих ових година пичкице што тад нисте помогли. а тачно се види сад како намазано изводе оци факултета промене, несинхронизовано, да сваке године се буни по један а други намире да се не би ујединили и спалили вербића на ломачи.

Studenti pravnog fakulteta se zabarikadirali na istom

супер, сад нека им убаце бојни отров

супер, сад нека им убаце бојни отров

+646555212

Što ne uče nego jedu govna?

pa uglavnom se bune oni vječni studenti
10% iz te mase će završiti faks

лол, а шта су захтеви? осећам да траже октобар 2 и октобар 3 и један испит мање за услов (или неки сличан услов за систем болоње).

једном приликом сам протестовао и тражио да смање услов за четврту да не морам да се мучим да полажем још један испит. наравно, и сви остали су из истог разлога протестовали.

Ono kad obnoviš godinu zbog ustavnog prava pa kad dođeš na vlast ukineš pederu ustav, jebo ga ustav i njegov predmet :)

За дан-два Вучић ће рећи да су студенти у праву.
https://www.youtube.com/watch?v=n9vdyLKQa00

na tim protestima je najlakše pokupiti neku pičku

sad čitam, na protestu je i solidna grupacija studenata koji su upisali fakultet 2006. godine loool
ljuba aličić fazon

Studenti su pičke. Najveće. Samo kukaju nešto.

Koli igraju? Kolo?
Iz koje su oni vukojebine došli kad znaju kolo da igraju. I jos se zale pičke nešto, 1320 dinara dorucak i rucak za 10 dana.ej bre i samo pijance i jure kurčeve i pičke pa im fakultet kriv kad ne upisi godinu. Sve u radni logor mamu im neradnicku.

rekoh ja to gore radjarde
klasika uvijek, ne znaju šta će od sebe pa aj da kenjamo
sad za mene govore, eno ga onaj što je završio faks majku mu jebem
i zovu e bate aj se bunimo haha

au prosao sam sad pored pravnog...razbili nekog dedu napolju krvva mu glava.. :/ dal je on sam pao ili ga je neko udario ko zna!

немајте појма ни о чему

Somi koja si godina na pravima?