Prijava

BRUS PO UZORU NA PRECEDNIKA SEDI NA STIROPURU DOK VLAS NE ODE LOLO

Bruce, mislim da malo previše ozbiljno uzimaš sve ovo za ozbiljno i da bi trebalo da te boli qratz. Ono, budeš u fazonu: biće skoro propast sveta, nek' propadne - tako treba".

Ne mogu ni ostali, kad smo mi otišli kaizen blokirao svima.

zato sto je pojedincima to bilo spansko selo

U pravu si Cik, sad će malo da me boli qratz :)

Tibore, evo ti lektira.

Snimio pesmu, spot, okačio na youtube.
http://www.dodaj.rs/f/29/m8/3gKi6CWh/150996110207216596761149.jpg
Фора је у томе што мора да порасту још мало виртуелна муда, што мора на 150 000 да се дода још 100, што популарност мора да се повећава из дана у дан, јер јбга, то је све што је важно. А онда после се згражавају и кукају над судбином клетом, као да их је неко обмануо и потурио им кукавичје јаје. Следећи пут кад се буде организовало ово такмичење, могу да се кладим да ће брус бити први на списку јер мора да докаже како је најбољи на сајту где свакако нема ништа од тога.

Ko je snimio spot?

Dnevna doza nisamteojbg

Opa, čestitam. Nisam bio svestan da se raspravljam sa jednim umetnikom.

dekiaode kako si mi lepu reklamu napravijo a ja sam hteo da preskocim vukajliju ne znam sto hehe

Brus, hvala.

jbg dobra stvar
pretpostavljam da je to kanal ludog caka, poslusao sam par stvari sad, ovo je odlicno
https://www.youtube.com/watch?v=vYLuY7lGr6o

Ускоро ће се и то снимити са све текстом и изменама у бубњу. Чућете хехе

Nema problema fejzbukmanijake ;)

Čuo sam par stvari i odlično je, samo se pitam dokle će mladi u kroksicama da čeznu da pobegnu odavde. Eh...
Vidiš, meni npr smeta kad se neko doveze iz Knina na traktoru pa se pita kako je pao ovde. Valjda je tu sve jasno, jbg.
Što ne pevate o proleću, kiši i cveću? Što ste Mića Megatrend? Da li iskreno, zaista, želite da posle 27 godina naprasno steknete dan radnog staža pa zato palite odavde? Da li sam ja što 20 dina drndam džitru više čru od vas sa bendom, ili sam samo asocijabilni nedorečeni isprdak neambicioznosti? Koliko lajkova ili pregleda je 70 dinara?

Дејане, само ова песма је о томе, све остале су о цвећу и пролећу појј

Jednom ga poizdodiruješ anusom krutog i peder si pozz

како смарачка пјесма, заспо сам напола

Ova sa pećinskim slikarijama jeste malo uspavljujuća, kao smoreni Nikola Vranjković :)
Ova gore je dosta bolja, al bih ja ubacio tu neku maaasnu distorziju. I da se Čak prodere malo, da drekne i vrisne, suviše je blago. Bar za moj ukus.

Не пева драго, певам ја