Prijava

ја сам знао још од јутрос, нисам хтео да кажем овде џДДДДДДДДДД

Ne pratiš temu Sreto jbg.

Al Nedara sipa ko u nerotkinju! (za njega je ono sipanje)

HU D FAK AR JU?

И кол'ко неће играти?

мања повреда наводно, вероватно је ту у следећем колу.

следећи пут дан пред почетак бани овде, па види јбг.

Банућу ако се сетим... Мрско мени толико водити рачуна. Већ три кола планирам да направим неке измене у тиму, а сетим се увек тек кад почне коло. хехе

nisam smeo da se bavim stevanovskom kombinatorikom i da cenu stavljam ispred učinka. meklejn 39.6 indeks, morao sam da ga ubacim posle povrede đentilea

профитирао сам лепо на бараћу, 14.3 донео за цену од 22 чини ми се, сасвим солидно.
ципсер ојебао и он са 15, а кошта око 25.

да смит, бунгу-коло и ђедовић нису подбацили , изгурао бих јако добро ово коло, овако јбг. ђедовић ме изјебао дебело, ал' јеби га сад, не може све да буде како треба никад. кога год да сам убацио уместо ђентилеа опет бих зајебао, тако да ок.

Ubacim Samjuelsa misleci da ce sigurno da igra 25+ minuta zbog povrede Lavala, on ni 15. Augustin dobra izmena, Bungu-Kolo nije u minusu, solidno za sad.

Sad sam skontao da ovo nije tema o Evroviziji.

115 + Квинси, слабо коло.

Избацио сам Бурузиса надајући се да би могао да одигра мало слабије у Атини, иако сам знао да је Оли ослабљен. И убацио Милера коме скоро сигурно расте цена. Бурузису остаје иста цена, имаћу зараду, али реално глуп потез лолек

А добар сам промашај направио и са Шведом као заменом за Ђентилеа.

И ја сам га шиопу ово коло. Очекивао сам да ће Датоме и Диксон да покидају, мада им је порасла цијена. Швед ме исто прописно изјебао. Углавном танко коло, још 5 играча чекам вечерас.

Dukka
poslušaću te beni za papapetrua, a izbacujem definitivno cirbesa, pa ću tu nekog boljeg ubaciti, ovaj mi se čini van forme

Mnogo kidam ovaj fantazi
Eeeej meni se čini da je on van forme
Glupane

баш нисам могао да се сетим ко је причао да ће да избаци цирбеса, али свакако ми је било смешно, кад оно дука. :Д

али ти си и тако сакат имао 8 више од мене :(

Океј, Квинси извукао ствар и учинио да испадне добар потез то што сам га убацио уместо Бурузиса. И на крају испаде да је сасвим солидно коло, јесте да сам четврти, али сви ови што су при врху у генералном су имали мање, тако да се држим засад одлично у генералном пласману.

и волео бих да се сад јави бенисио и каже да има дупло више укупно.

он има 250 кредита више од мене (4 одлична играча дакле) и опет једва да је испред у овом колу.

добро сам прошао, бараћ остаје, сад убацујем милера и брекофа због сигурног раста цене, дакле можете да их избацујете из тимова, јер ће бити на 5 и 2.

Judging player potential - 4

Cao, za pare od Cirbesa sam kupio De koloa, pa su me izvukli on i Feldin

и волео бих да се сад јави бенисио и каже да има дупло више укупно.

он има 250 кредита више од мене (4 одлична играча дакле) и опет једва да је испред у овом колу.

Pa brt, svi smo krenuli sa iste pozicije jbt, nisam ja od starta imao prednost u tim kreditima.

U sledećem kolu napadam 200 poena, pošto konačno imam prostora da izbacim Vilbekina.

EDIT: Izjebao sam se u ovom kolu oko izmena po prvi put, do su one uglavnom pravile razliku. Razmišljao sam između Meklejna i Hantera i uzmem drugog, reko aj cena mu raste svakako. Da bude još gore, gledao sam da ga ubacim umesto Danstona ili Rendla i odlučim se za prvog jbg, očekivao sam pobedu Makabija. Epilog: Danston i Meklejn tipa 62 poena, Hanter i Rendl 13.

Haha još će ispasti da je loše što si nakupio kredite, da nisi fer.

Jeste, bravo, magu dedukcije!