Prijava

Morao sam da prodam ljulja da bih uzeo ajona. Tačnije nisam morao, mogao sam i teodosića, ali sam uglavnom dao ljulja. Ajon zver, iznad 45 :D

Jesi li ga ti ubacio?
A imaš i rajsa još uvek?

Imam Ajona od početka Top16, Rajsa ne prodajem.
Propustio sam Augustina jer mi bilo mnogo 4 igrača s jedne utakmice, nadam se da će ovaj što sam ga izabrao umesto njega da ima bar približan učinak.

Kako bih voleo da je beni izbacio vajta na kraju :)

Deset minuta pre početka ubacim judoa umesto veselog, uh.

Kakvi ste do sad?

Sinoć su mi samo centri igrali, isterali 120 i nešto preko, danas još šestorica, al' oni ako prebace 50 svi zajedno - biće dobro.

Dobar si, Coa. Ja 125 od petorice, danas svi bekovi i Harangodi kog nisam hteo da izbacim ne znam ni ja zasto, iako sam imao jos jednu izmenu.

Mislio sam da sam se zajebao sto nisam uzeo Augustina, al sam uzeo Milera u tom dvoumljenju sto je ispalo jos bolje.

Opa, biće gusto dakle u ovom kolu :)

Hanter ti je bio s gotovo istom cenom k'o harangodi, tu su negde, a hanter bi i večeras mogao skoro kao protiv himkija, može svakako iznad 11-12, koliki mu je već prosek, odlično igra poslednjih par kola, a nema zamenu praktično.

Mada ume harangodija da krene šut, ako ga krene - ode i on iznad 25.

Hantera i Doelmana sam razmatrao, al sam na kraju odigrao na osećaj i ostavio Harangodija. Nisam bio siguran da će ovi da odigraju bolje od njega.

Gordon 30+ minuta, 1/6 iz igre, 6 izgubljenih lopti, -5 indeks, jeba mi i oca i majku.
Spanulis koga nisam mogao van za sad indeks -4, na kraju ću da imam 100, a sinoć bilo 122 od četvorice. Daleko bilo.

I ja baš gledam.. Utakmica nije ni počela, Spanulis slepac već debelo ispod crvene linije.

дао сам љуља и радуљицу како бих узео ајона и гордона...

Hantera i Doelmana sam razmatrao, al sam na kraju odigrao na osećaj i ostavio Harangodija. Nisam bio siguran da će ovi da odigraju bolje od njega.

Sjajan osecaj.
Jos sam prodao Ulanovasa

ја га срећом задржао... промашај кола ми је гордон, али и са тих -5 ће бити око 200.

мајку му јебем, да је одиграо онако како је знао у пар утакмица...

едит: а и чеди осман је могао мало више од 1. ма, да не једем говна, добро је.

đevam je džanan muso?

Živ li si Beni, koliko imaš?
Ja na kraju za ovo kolo mršavih 185, neizbacivanje Harangodija i izbacivanje Ulanovasa me sjebalo.

Haha, čuj to mršavo, da l' si lud, sasvim pristojno za našu ligu... Doduše, kakvo je kolo bilo, i istina je, moglo je mnogo jače.

205-6 kod mene, osman i gordon su ujebali bar još 30-ak poena, moglo je da bude odlično.

Beni, jesi li izbacio vajta i zadržao musu? :)

Ne mogu preći 150 nikako