Prijava

Beni, jebem te u usta, znao sam da imaš 'iljadu kad ćutiš dva dana k'o pička. :)
Dakle nisi prodao vajta, jasno mi je.

Izašli rezultati na sajtu.

i dalje mi je musa u timu, nisam mogao da ga zamenim ni za koga normalnog jbg, imao sam dangu ili mahmutoglua u planu

E jebi se Beni, taman sam poceo da te stizem malo

Ode Beni skoro na 200 bodova razlike. Izgleda da me stiže igranje na tri fronta, eh... Na premijerligaškom bio prvi, a sad i tamo klizim. Tomić me je baš iznervirao u ovom kolu, očekivao sam da će iskupiti protiv Žalgirisa kod kuće, mejmun

Imate jednom priliku da pogađate ko duva u grčkom prvenstvu od stranaca? #a_sad_na_pecanje

Tako da vrv ga ne trebate uzimati nipošto ni u EL (a kao da ga je iko i uzimao).

Toliko opcija danas za izmene, ne znam za koju da se odlučim. Ima i među ovim novima dobrih igrača, ja sam planirao Buna da ubacim još kad sam video da su ga potpisali, ali se u međuvremenu vratio Dejvis... Gledam ovog Eliota Vilijamsa, pitam se da li da rizikujem odmah ili da sačekam ovo kolo.

I ne znam koga još da izbacim, Milera, Brauna ili Vajta?

xaxaxa ovosamo panteri igraju.

Šta misliš o dorsiju i papanikolauu? Papanikolau je već uveliko uigran s timom, igrao je ligu do sad, lodžeski (ako se ne varam) neće da igra opet nekih desetak dana, a ovaj nije preskup. S druge strane, ne znam koliko će dorsi da igra s obzirom na to da je tek stigao, uzeo bih tomića, ali za to bih morao da izbacim nekog od ovih centara, a svi su mi na mestu za sad, možda bih burusisa najradije van.

Brauna bih ostavio u timu najradije od te trojice, e sad, miler ili vajt... Da ga jebem, ne bih umeo da odlučim, možda bih milera pre zadržao.

dorsi mi se ne sviđa nikako, on je za sada tek recimo četvrta opcija od visokih. za papanikolaua stvarno ne znam

a ja baš brauna izbacio

у томе је ствар, што ја прве четири опције од високих већ имам у тиму, дорси ми је неки шести-седми кога бих хтео, ал' гледам да избацим бурусиса, нешто не мислим да он може преко свог просека од 23-4 индексна поена... мислим може наравно, него не верујем да хоће ако их отресу у још у првом полувремену, неће он да одигра више од 17-18 минута... додуше против бросеа је за три минута игре набио 15 индексних поена јебем га лудог :) зато бих радије узео двојицу јефтиних који ће вероватно да пребаце просек.

разматрам рендолфа и принтезиса исто, мада ми је принтезис најдаљи тренутно као опција, а најрадије бих ризиковао с папаниколауом.

а с друге стране, одмах по завршетку претходног кола сам убацио синглтона као добру опцију, сад ми се никако не свиђа, а ако га избацим знам да ћу велика говна да поједем.

ma dorsi je u barsi četvrta opcija, meni nije ni 54. lol

ко је онда трећа, поред томића и семјуелса?
рачунам да ће дорси да узме бар 2/3 минута које је имао лавал, ал' у праву си, сачекаћу га бар два кола, да не једем говна кад није ни једну утакмицу одиграо, тешко ће већ против олимпијакоса да одмах добије озбиљну минутажу, нарочито што ће да буде јебена утакмица.

опет не могу спанулиса ван тима, прошли пут је испало добро што нисам могао да га избацим, а можда би и сад могло јебемуматер, само ако не шутира 0/7 како зна да засере некад.

знаш ли нешто више о марковићу, хоће ли да игра вечерас или не?

имам гордона, прошли пут ме је укопао са -5, па рачунам да ако нема марковића још вечерас могао би он добро да изгура против уникахе, нема ко да га чува, а не може да одигра онако бедно као против локомотиве, још игра кући.

ma ko zna kakve će tu rotacije da budu, ali u svakom slučaju su ispred njega doelmen, tomić i semjuels. za markovića ne znam, piše tamo na sajtu da je počeo da trenira.

Dorsi defanzivni centar jos prva utakmica i to protiv Olimpijakosa, da kosta 20 mozda bih razmislio da ga uzmem.
Papanikolaua bih izbegao posto nije sigurno da ce igrati zbog dogovora Barse i Olimpijakosa.

mlato, daj neke igrače za kladionicu

Možda Vilbekin +, Rodrigez - ovako na brzinu, nemam vremena sad da gledam detaljnije

Papanikolaua bih izbegao posto nije sigurno da ce igrati zbog dogovora Barse i Olimpijakosa.

уф, уф, ово сам превидео, заборавио сам потпуно да може да буде тако нешто, фала.

остајем на синглтону и то је, шта да му радим, ваљда ће намаћи 10 макар против цедевите јбг. истерао сам абринеса јер сам га држао док није било ароја, и османа, с тим што њега планирам да вратим одма' после ове утакмице са звездом.

Beni, a meta dženinga jesi li razmatrao? 40 mu je cena, deluje kao odličan izbor, naročito protiv cedevite. Na tri utakmice u vtb ligi imao 18, 19 i 25 čini mi se, bukvalno mi fali pola "kredita" da ga uzmem umesto singltona.

Doduše isto je rizik i s njim, em šuter em novajlija, ali deluje da može da se isplati.

Какав договор Олимпијакоса и Барсе? Барса је одустала од Папаниколауа, Олимпијакос га је потписао и може комотно да игра против њих.... Једино ако газде имају неки интерни договор између њих....

Ево вам извештај за повреде и тако та чуда за ово коло....
http://www.euroleague.net/news/i/6pdwg98ipwhe85av/euroleague-fantasy-challenge-top-16-round-8-injury-report