Prijava

Previše se fokusirate na materijalno a zanemarujete duhovno.

Oni koji imaju bronhitis, bolesti jetre bubrega ili nervnog sistema kao i trudnice.
EDIT: Svaka roba nadje svoga kupca hehehe

Svako jutro jedno jaje organizmu snagu daje

Lukѕ

Previše se fokusirate na materijalno a zanemarujete duhovno

Zato ti živiš i radiš ubosni xd

Jebeš ti takav život kad umesto kuća malih krečenih u belo ujutro vidiš 2468 dekiaoda.

deky_aod

Jebeš ti takav život kad umesto kuća malih krečenih u belo ujutro vidiš 2468 dekiaoda.

Haha solidan bumerang skeč dekiaod brt ;+D To bilo mi u glavi kad sam u Ližboi potpisivao ugovor za Njemce. Deki motiviše.

Nadjes preko neta nekog neafirmisanog komercijalnog pisca sa engleskog govornog podrucja i finansiras mu izdavanje knjige. Das mu 10 % od profita. Kakva god knjiga da je ako je lepo odradjeno izdavanje bar ce biblioteke kupiti 30 % izdatog. Neka knjiga bude lagana, ono komercijala, ne sprdam se,znam lika koji to radi,meni je to samo preveliko cimanje ali kinta je odlicna.

U eri interneta čovek predlaže nekome biznis sa knjigama. Pa više se ni knjige Isidore Bjelice i vicevi o Muji i Hasi ne prodaju.

U eri interneta čovek predlaže nekome biznis sa knjigama. Pa više se ni knjige Isidore Bjelice i vicevi o Muji i Hasi ne prodaju.

Idi sadi prepelice.

Bolje nek otvori pirošop. I registruje pod nautičku opremu i prodaje brodsku signalizaciju da ne mora da se švercuje iz grčke i CG.

hahah brodska signalizacija i ston ajlnd jebem ti boga pa nije ni čudo što smo propali

To mozda obicnim ljudima zvuci egzoticno, ali to se puno trazi. Sta mislis koliko je tifo i albatros baklji prodato delijama za jucerasnji mec?

12

da imam 10k e poceo bih da radim sa tehnikom iz madjarske/austrije

Rasni, za to što se zaradilo od tih prodanih baklji ne možeš ni sebe nahraniti a gdje da imaš porodicu i slično?

Jok imaćeš pet šop. Znaš li ti koliko ima recimo krštenja, svadbi, kurac u Beogradu dnevno. Svim tim ljudima treba vatromet, baklje topovski udari, dodaš još tu ako su nekad neki protesti, pa onda dodaš utakmice, pa onda prosidbe sa onim svećama i kurcima. Kad otvoriš piro šop voziš X6.